Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért gondolják néhányan azt,...

Miért gondolják néhányan azt, hogy fiú és lány között nincs barátság, csak akkor, ha már jártak egyszer?

Figyelt kérdés

Pont fordítva, nem?

Mert van, aki azt állítja, hogy fiú és lány között nincs barátság, az egyik fél úgyis többet fog érezni, de ha már egyszer jártak és szakítottak, akkor lehet barátság...

Én úgy gondolom, hogy ha az ember nem a farkával gondolkodik, akkor nem egyből megb...ni akarja a másik nemű embert, és simán lehet barátság köztük. Van olyan eset, hogy átalakul és van olyan is, hogy nem.

De ha már együtt jártak, szerelmesek voltak, lefeküdtek, akármi, akkor pont, hogy az a megoldás, ha többet nem beszélnek (vagy legalábbis egy ideig). Ha meg újra elkezdenek haverkodni, akkor az visszahozhatja az érzéseket, hiszen a vonzalom tuti megvan, ami egy fiú-lány barátságban lehet, hogy nincs.


Vélemények?


2017. nov. 12. 18:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ja, de én nem biztos, hogy az egyik barátomat akarom, mint férfit. :D Vagy engem egy barátom, mint nőt.


Én az emberbe szeretek bele, nem abba, hogy farka van. És ha már egyszer beleszerettünk egymásba, akkor én csak úgy lépek túl, ha minden kapcsolatot megszakítok vele, tehát ő már nem lesz többé a barátom. De amíg nem alakul ki ilyen érzés, addig a barátomnak vallom a fiút. És a fiúk is válogatnak, nem akarnak jó esetben ők se mindenkit megdgni, miért akarna pont engem, ha nem vagyok az esete?


Ezért mondtam azt, hogy aki nem a nemiszervével gondolkodik, annak működhetnek a baráti kapcsolatai.

2017. nov. 12. 18:45
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a biszexualis embereknek nem lehetnek barátai...
2017. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért mondtam azt, hogy aki nem a nemi szervével gondolkodik, annak működhetnek a baráti kapcsolatai"


Azért mert egyesek szerelmesek lettek a barátjukba vagy a barátjuk esett beléjük(már bizonyára a barátság elején),attól még vannak akik képesek helyén kezelni az ilyesmit.

Pontosan,ezért nem is való mindenkinek az ellenkező nemmel való barátkozás.


Nekem évek óta vannak lány barátaim és a legjobb barátom is egy lány,aki már már olyan mintha a lánytestvérem lenne,éppen ezért nem tudom elképzelni,hogy szexuálisan közeledjek hozzá annak ellenére,hogy egyáltalán nem csúnya.

Egyébként van igazi lánytestvérem is,így biztosan tudom milyen az,mikor nem izgul rá az ember egy hozzá közel álló ellenkező neműre.


23f

2017. nov. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!