Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Betudok még illeszkedni?...

Betudok még illeszkedni? Lesznek valaha is barataim?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.-es ugye most kedztem a gimit.Nem sikerult beilleszkednem.Ugy erzem mindenki megtalalta a baratait csak en nem.Probalok odamenni hozzajuk es beszelgetni de olyan mintha nem erdekelne oket amit en mondok...eleg zarkozott vagyok de probalok kitorni.Altalanosba volt 2-3 jo baratom de mar veluk is csak ritkan beszelek/talalkozok mert uj barataik vannak.nem tudom mit tegyek?!eleg rosszul erzem magam.Lesznek valaha is igaz barataim?ugy vagyok mar egy olyan baratnore akivel mindent megtudok osztani...mit tegyek?

15/l



2017. nov. 14. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Találj programokat, amelyek számodra is érdekesek és aki szimpi, azt kérdezd meg, hogy veled tartana e.


Ha van hobbid, amely látványos, egyedi, szép....kicsit villogtassad kapcsolatteremtési célból;)

2017. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2017. nov. 15. 06:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert:)
2017. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ne görcsölj, ne csüggedj! Hagyj időt az osztálytársak megismerésére, és annak hogy téged is megkedveljenek. Szülőként az érettségi előtt álló lányom osztályának a példáját hoznám fel, ahol a mai napig átrendeződnek a baráti(?) viszonyok. Magamról csak annyit, hogy az emberek nem egyformák. Annyi idősen mint te nekem sem volt legjobb barátnőm (annyira nem zavart), inkább mindenkivel jóban voltam. Nem késtem le semmiről, mert felnőtt fejjel már tudom, hogy a társak megtalálása nem életkorhoz kötött.
2017. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Célszerű lett volna alaposan átgondolni hogy hova méssz továbbtanulni. A saját osztályodban eddig nem jártál sikerrel.

Valamin változtass!

2017. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Min tudnak?
2017. nov. 20. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztosan kialakul majd. Én is így voltam középsuliban tök sokáig, úgy éreztem ki vagyok közösítve meg nem tudok beilleszkedni, aztán azt vettem észre úgy a 3. évben hogy a többiek barátkozni kezdtek velem, keresték a társaságom. Ha látják rajtad, hogy egyedül is jól elvagy és nem idegeskedsz azon, hogy nem olyan vagy mint a többiek, akkor veled akarnak majd barátkozni.

Nekem még mostanában is így van, ha új társaságba kerülök mindig van egy-két hasonló beállítottságú ember akik odajönnek hozzám beszélgetni csak úgy. Nem tudom miért, meg is szoktam lepődni pont mert én is mindig ilyen nehezen beilleszkedő voltam. De lehet hogy pont azt látják, hogy egyedül megállom a helyem és emiatt.

Szóval ne aggódj, ez változni fog.

2017. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!