Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elegem van már a barátnőmből,...

Elegem van már a barátnőmből, kirekesztettnek érzem magam!?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban,akivel nagyon jól megvagyunk,legalábbis eddig úgy tűnt. Ha valami pasi odajön hozzá,akkor szó szerint le se tojik engem,olyankor a létezésemről nem tud,és mihelyst elmegy a beszélgetőpartnere,akkor már jó vagyok neki,hogy hozzam már ide neki ezt-meg ezt,vagy nem lenne a kedvem elmenni vele ide meg oda. A vicc az egészben,hogy amikor meg nincsenek ott a többiek,akkor a hátuk mögött szidni,gúnyolni szokta a srácokat.

Az nem opció,hogy mással barátkozzak,mert az osztályban rajtunk kívül,illetve az osztályfőnökön kívül nincsen más lány,én meg nem akarok a fiúkkal barátkozni,hogy utána megkúrjanak,mint a barátnőmet,mert a fiúknak is csak arra kell a barátnőm.


2017. nov. 14. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak hogy helyén tudd kezeli a helyzetet: ez nem barátság. Ha nem lenne más lehetőségetek sosem szólnátok egymáshoz. Van ennek előnye is, van kitől elkérni a házit, van kivel kibeszélni a tanárokat, a mindennapi, csip-csup problémkat... viszont van hátránya is: madarat tolláról, embert barátjáról, de meg leírásod alapján egy kétszínű ordas ri....cal lógsz egész nap.


"nem akarok a fiúkkal barátkozni,hogy utána megkúrjanak,mint a barátnőmet"

Csak ha hagyod. Ha nem hagyod, az 5-től 10 évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető. (Nyilván ettől még nem kell direkt szemétnek lenni, de érted a lényeget.)

2017. nov. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lány létére, bizonyos kontextus szerint ő tud jól nyalni. Szinte mindenkivel el akarja fogadtatni magát, ami már egy beteges kényszer.

Szerintem egy ilyen embernek előbb, utóbb lesz más baja is.

Tényleg vannak olyan hím állatok, akiknek az első és legfontosabb dolog amit egy másik neműtől akarnak az a szex.

Ha az osztályodban csak ilyenek vannak, akkor...

így jártál.

Menj máshova!

2017. nov. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!