Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálhatja ezt az...

Miért csinálhatja ezt az egyik barátom? Mi neki a jó ebben?

Figyelt kérdés

17 éves fiú, nagyon jó tanuló. Havonta 1-szer vagy 2-szer előfordul vele olyan, hogy ha valaki nagyon felcseszi vagy szar napja van, akkor délután suli után amikor hazaér főz magának egy csésze teát, kapcsol valami chill relax zenét, betép, és órákon keresztül csak relaxál. Fekszik és hallgatja a zenét, élvezi a nyugalmat. Azt mondja ha már nagyon szar napja van és ezt nem tehetné meg akkor megbolondulna, ő ettől nyugszik meg.


Szerintetek ez valami depresszió lehet? Vagy csak így nyugszik meg?



2017. nov. 16. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így engedi ki a fáradt gőzt, jobb, mintha idegbeteg lenne.
2017. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a módszere arra hogy visszacsökkentse az üzemi hőfokát a megszokott szintre.

A nyugodt körülmények többnyire fontosak a fiatal szervezetek egészséges fejlődéséhez.

Amikor kivételesen jó az időjárás és csoportosan, jókedvűen vonulnak a hülyék, azt igazán utállom, szóval feltételezem hogy meg tudom érteni.

2017. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Van aki így nyugszik meg. Én a szexben (régebben a sportban)
2017. nov. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De a fűvel nem árt magának, ha betépve csinálja ezt a relaxációt?
2017. nov. 17. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen a füvezés semmilyen formájának nincs egészségkárosító hatása, de a munkavégzési képességre hat. Az csak egy érdekes serkentő anyag, ami azért van még betilva sok helyen, mert hasonló arányban, sok ostoba ember van aki követi a mértéktelenség elvét.


Egyszerű általános tilalmakra könnyedén lehet mutogatni, hugy miért kell szopni.


Úgy tudom, hogy elszívva az az egyik szervezetre gyakorolt hatása hogy lehet tőle "haluzni".

Egy kevés miatt még belőlem se lenne hippi.

2017. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, a fűvel nem árt magának. Tudom, hogy otthon nagyon tabu a fű, és csúnya gonosz, és én is sokáig ettem a drogprevenciós előadások nyomtatott anyagát, de közben megtapasztaltam, hogy nem ('csak' 1 éven át éltem az anyaggal, illetve hát nem sima cigi, hanem hasisolaj, erősebb, 90%os thc, n' stuff; de külföldön éltem határozott ideig, hegyekben, erdős részen, s ottani haverjaim tolták; ők mondjuk napi 1-2szer, de én csak heti 1szer mentem velük).

S pont ez az élményem által tapasztaltam meg, hogy tényleg jobb egy ilyen 'megnyugtatás', stressz lenullázás, mintha inni mentünk volna ki, s másnap egész nap kutyául lettem volna az estétől. Képzeld csak el, 1500 méteres hegyek körülötted, fenyőerdő, csillagos ég, lágy zene, és a nyugtató 'cucc'. S még csak depressziós se voltam, de egyszerűen kellett az ilyen, 'spirituális természettel egyé válás'.


Azóta, továbbra is külföldön, már második iskolámat végzem, harmadik nyelven :) Szóval nyugi, az ilyen nem fogja rossz irányba vinni

2017. nov. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!