Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? Mit...

Miért nincsenek barátaim? Mit valtoztassak magamon?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Az iskolában 1.osztálytól egész a 9.ig osztályig el voltam nyomva, vertek, fenyegedtek engem, hulyének néztek, hulyet csináltak belolem. Az osztálytársnoim úgy neveztek el, hogy replás, mindig ki voltam illatozva, igazán mindig szerettem megfelelni az embereknek, foleg a lányoknak, de nem feleltem meg nekik. Magam ultem mindig a padban, senki nem akart velem ulni, volt még egy olyan lányka akit ugyanezt csinálták mint velem, de ő nem tanult egyaltalán engem a szuleim nyomtak hogy tanuljak, mert igazán nem vagyok buta, csak lusta voltam. Az alapsulin osszevoltam húzodva, féltem, le voltam nyomva. Nem esett jol piszokul, nem volt rendes barátom, akivel jártam volna ki. Elmentem kozépsulira minden megváltozott, elején féltem kicsit, hogy hogyan fogok beilleszkedni, nehéz volt az elején, de aztán elmentek azok a gyerekek akik nem jártak iskolába még suli után jártak szoval kirúgták őket. Most még felszabadultan érzem magam az osztályban, nem hogy beképzelt lennék, de nem vagyok olyan csendes, összehúzkódva, félénk az még vagyok, de szereztem magamnak jó emberi kapcsolatokat. Mint például az egyik osztálytársnom a kozepsulibol nemrég mondta nekem, hogy én ilyen nem voltam, hogy nagyon felszabadultam, nem hagyom magam, mindig az utolso szo az enyém, természetesen tudom hol a határ, hogy mettől meddig. Igen szereztem magamnak jo emberi kapcsolatokat, de azok nem olyan tipusak, hogy kijárni. Én faluban lakom, és ha megyek néhányszor a faluba aligha látok embereket az utcán vagy a kocsmában, nagyon ritkán.


Miért nincs szerencsém jó lányra?

volt egy pár kapcsolatom, de olyan még nem volt, hogy szex. Nem cigizek, nem iszok, nem szedek kábítószert, nem járok iskola után, egyszoval nem dicsérem magam, de kevés az ilyen ember aki nem cigizik és nem részeg minden hétvégén. Mire mennek a lányok? a pénzre? a szépségre? a szívre? MIRE? Tudom, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni, de hogy mindig csak olyan lányokra van szerencsém, akik csak szexet ajánlanak. Oszinten megmondom, én a szexet akarom nagyon a kapcsolatban és nem jott ossze egyik kapcsolatban sem, de én nem csak 1 éjszákasos lányt szeretnék, hanem egész életen át. Tudom, hogy először mindig magamban kell nézni a hibát, hogy miért van ilyen mázlim mindenre, de igazán probalkozok rájonni, és javítani rajta. Sokan panaszkodnak, hogy ilyen világ van még amolyan, hogy már 16-17 évesen már szexet ajánlanak a lányok, és akkor most mirol beszélunk? Nem a világ más, a világ ugyanaz, csak sajnos az emberek változnak rossz felé.


Hogyan változtassak ezen hogy legyek boldog az életben? Legyenek jo barátaim és főleg sok jo barátaim még egy jó nőm?


2017. nov. 18. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne változtass semmit mert az már nem te lennél. Csak légy nyitott, beszélgess, ismerj meg új embereket,és ha elhívnak valahová ne mondj nemet, vagy ha tudsz valamiben segíteni ,csak nem akarsz mert lusta vagy.Fiatal vagy ne görcsölj rá ezekre a dolgokra, ha lazán veszed könnyebben megy minden, csaj is lesz barátok is, tapasztalatból mondom.
2017. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az a helyzet, hogy így ismeretlenül mi nem látjuk te milyen is vagy.

Így ahogy leírtad, én azt mondom ne változz meg, de mindenkinek lehet olyan hibája amit saját magán nem vesz észre.

A legfontosabb hogy soha ne általánosíts. Ez egyrészt ellenszenves, másrészt te is tudod hogy nem mindenki ugyanolyan.

Vannak hűséges, kedves lányok, akik ilyen pasira várnak mint te, csak még nem találtak meg. De a jó lányokat is eltaszítod magadtól, ha alapból úgy állsz hozzá hogy mindenki ugyanolyan.

(tudom nem ezt mondtad, de ez jött le)

Az én párom is ilyesmi mint te, huszonévesen én voltam az első barátnője és nem akarta elhinni hogy vannak még hűséges nők is a világon. De őszintén megmondom ha ezt így a szemembe mondta volna, össze se jövök vele.

Igen, vannak "olyan" lányok ahogy "olyan" fiúk is, és egyiket se szeretjük. De nem kell velük foglalkozni, te csak keress tovább és ne általánosíts! :)

(Egyébként az én tökéletes jófiú páromnak is vannak rossz tulajdonságai, ahogy nekem is, de ezeket el kell fogadni, amíg nem árt a kapcsolatra)

Remélem tudtam segíteni!

2017. nov. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!