Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudja ezt elérni a...

Hogyan tudja ezt elérni a barátnőm? Komolyan irigy vagyok rá!

Figyelt kérdés

A osztályban van egy lány,aki a legjobb barátnőm,mindent megbeszélünk egymással,kivéve a fiúügyeket,mert olyan mértékben irigy vagyok rá e témában,hogy azt nem tudom elmondani!

Ő egyáltalán nem foglalkozik a fiúkkal,nem volt még neki sose barátja,mégis az osztályból a 8 fiúból 5-nek tetszik,2-nek azért nem,mert barátnője van,a harmadik meg homoszexuális.Ha kettesben elmegyünk valahova,őt nézik meg a srácok,én meg csak kullogok utána.Olyan is volt már,hogy egy srác azért irt rám,hogy megkérjen,hogy kérdezzem meg a barátnőmtől,hogy neki bejön-e ő,és olyan is volt,hogy csak ezért hivtak meg egy party-ba,hogy vigyem magammal a barátnőm,de ő meg nem jött el velem,mert megtudta,hogy ott csak fiúk lennének. Olyan pletykát is lehetett hallani a suliban,hogy az egyik tanárnak bejön a lány,és hogy rá akart mozdulni.Nem foglakozik a fiúkkal,mégis mind odáig vannak érte,én meg hiába vetek be mindent,és próbálkozok a fiúknál,nem törődnek velem,vagy max. barátként néznek rám.

Ez miért van,min kéne változtatnom?


2017. nov. 18. 22:55
 1/7 anonim válasza:
30%
Szerintem ha mindent megbeszéltek, erről is nyugodtan besszélhetnétek. Nem tudom miért kell irigykedni, főleg ha őt nem érdeklik a fiúk. Ha esetleg annyira jól néz ki külsőleg, kérj tőle ilyen tanácsokat, hogy mitől néz ki így....
2017. nov. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Nekem is volt egy ugyanilyen osztálytársnőm.

Most 10 évvel később nagyon elcsúnyult, bottal sem piszkálgatnák a pasik.

Van barátja, egy több mint 100 kilós pali.

Irigy voltam rá, a pasikat nem is érdekeltem.

Nekem viszont már van 4 éve egy kitűnő élettársi kapcsolatom és 2 lányom.

Megérte várni a jóra.

2017. nov. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Neki a kisugárzása olyan, hogy vonza a fiúkat. Ebben az esetben te tehetsz bármit, sose érsz a nyomába.

Ha ajánlhatom, ne görcsölj ennyire arra, hogy megdugjanak. Érezhetően komolytalan vagy még hozzá.

2017. nov. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy magabiztos boldog nő mindig vonzó a férfiak számàra! Ez örök szabály ;)

Lehet ő a közönyösségével hasonlóan hat a kisfiukra.

De a 0-ás lepontozások miatt szerintem egy nagy kamu ez a kérdés és azt hiszi a fyerek aki lepontoz ezzel baromi nagyot tesz itt keresztbe nekünk. Muhahaha. Jol van baratom gyere csak. Ki nevet a vegen meglatjuk ;)

2017. nov. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is mindig így volt, és, még egyetemen is.


Voltak ők, meg voltam én, aki 22 éves koráig cskot sem kaptam.


Az egyikük anyuka boldog hosszú kapcsolatban.

A másik évek óta vergődik egy fostengerben - benne is fog maradni, pedig vagány, szép nő volt

A harmadik meg orrba-szájba csalt mindenkit.


Én 22-23 évesen lettem a szép, kívánatos, addig bottal sem piszkált meg senki.

Viszont a párom (27 évesen jöttünk össze) remek ember, nagyszerű férfi szuper "szerető" és a világot jelentjük egymásnak.


Szóval nyugi, van időd!

2017. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszéld meg vele. Én szakmailag vagyok/voltam nagyon féltékeny a barátnőmre, gimi óta vagyunk legjobb barátnők, de neki valamiért sokkal könnyebben megy eladnia magát, bekerülni jobb helyekre. Ha csináltam valami olyat, amiről úgy éreztem, hogy ez most rendkívüli a karrierem szempontjából, és felhívtam, hogy elújságoljam neki, kiderült, hogy ő valami sokkal királyabb dolgot csinált.

Egy csomó ideig ezért kerültem, hogy munkáról beszéljek vele, aztán bevallottam neki, hogy baromi irigy vagyok, és beszélgettünk a szakmánkról, hogy hogy boldogulunk. Rájöttem, mit rontottam el, amit ő jól csinált.

Szóval hátha :)

2017. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ezen nincs mit megbeszélnünk! Mondom neki,hogy xy tök jól néz ki,hogy szerinte mit csináljak,beszélgessek vele,vagy várjak,hogy ő kezdeményezzen,majd rájövök,hogy az a fiú is udvarol a legjobb barátnőmnek,és ilyen könnyen elmegy az egésztől a kedvem!
2017. nov. 21. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!