Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Ti sem tudtok férfiakk...

Lányok! Ti sem tudtok férfiakkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Ezt úgy kell érteni, hogy legtöbb esetben ha a másik nemmel beszéltek, akkor a másik fél többet szeretne. Volt aki kis túlzással, öt mondat után közeledni szeretett volna. Nem tudom mit csinálok rosszul, nem küldök jeleket, nem öltözködöm kihívóan, átlagos vagyok, bomba alakom sincs, a külsőm végett nem lehet azt mondani, hogy vonzom a másik nemet. Csak egy dolgot szeretnék, és az egy fiú barát, de nem akar összejönni :(

Van megoldás?


2017. nov. 24. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én sem tudom nagyon barátkozni: volt egy olyan fiatal férfi akivel csak nem 2 évig volt az E-mailes levelező társam. Sokáig azt hittem, hogy valóban Inkontinenciás a férfi és nagyon szeretett velem levelezni.


Aztán se kép se hang a születésnapomon felszívódot, és rá néztem a közösségi oldalára és akkor tudtam meg, hpgy a 2013. tavaszi ismerkedésem előtt 2 évvel már barátnője volt neki akivel 2014.év végén jegyezték el egymást.


Végül E-mailen keresztül le is szidtam őt emiatt, mert a Forumon keresztül ismerkedni szeretett volna a lányokkal. És jó nem mentem el személyesen találkozni vele mert rosszul esett volna nekem, ha élőben láttam volna a jegyesét.

2019. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!