Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakkal nem lehet barátkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakkal nem lehet barátkozni, mert úgyis többet látnak bele?

Figyelt kérdés
Nő vagyok.
2016. máj. 27. 14:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
De lehet, csak adódhatnak félreértések.
2016. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Velem lehet. A többiekről nem nyilatkozom.
2016. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Általában igen. De sokan megérnek előbb-utóbb, és képesek láeszek barátkozásként kezelni a közvetlenséget.
2016. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csak úgy tudtam hogy vagy a szexuális vagy meleg volt a srác. A többi lekopik ha kiderül hogy nem fogok velük szexelni.
2016. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Az attól függ, vannak férfiak, akik kizárólag azért barátkoznak nőkkel, hogy "lassú víz partot mos" alapon előbb-utóbb hátha a bugyijukba is bejutnak, de nem törvényszerű. A baráti társaságomból kifolyólag vannak nagyon jó női barátaim, akik jól is néznek ki és többen közülük egyedülállók is. Volt már olyan többször is, hogy egy házibuli után egyikkel, másikkal egy ágyban aludtunk, de meg sem fordult a fejemben bepróbálkozni. Arra vannak "más források".
2016. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Akkor lehet ha a csaj nem néz ki jól. De ha jól néz ki kizárt hogy a pasi beérje a barátsággal. Max abban az esetben ha ilyen fura korkülönbségek vannak. Pl 50 éves nő, 35 éves pasi.
2016. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha neked se lett volna még barátod, ha le sem sz**nának a férfiak, akkor lehet te is kicsit többet látnál bele ha kedvesen közeledne feléd valaki.
2016. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát kábé. Sajnos a 99 %-uk ilyen. Nálunk nincs csak úgy barátság. Ezért mondom mindig, hogy nő-férfi közt olyan barátság...ahol soha semmi...se testileg, se lelkileg...se plátóilag..se sehogy nem volt...NINCS és NEM LÉTEZIK! Kivétel, ha b.u.zi valamelyik. De az más tészta. A legtöbb ember nem az.
2016. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, általában nem lehet velük barátkozni! Kár, mert én jobban kijövök velük, mint a nőkkel.
2016. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Ezt gyakran tapasztalom én is. A férfiak addig tartják fent a kapcsolatot, amíg van esély rá, hogy lesz belőle több is.

Ugyanis ha egyedülállóak, és egy nő szimpatikus nekik a belső értékeik alapján, akkor előbb-utóbb eljátszanak a gondolattal, hogy mi lenne, ha.. (kivéve persze, ha tényleg kivételesen csúnyácska lányról van szó).

Ha meg nem szimpatikus a beszélgetés alapján, akkor semmit nem akarnak vele, haverságot se.

2016. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!