Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lenne egy kérdésem? (Lent...

Lenne egy kérdésem? (Lent kifejtem)

Figyelt kérdés
Sziasztok nem is tudom hogy ez a legmegfelelöbb kategoria! Azon gondolkoztam hogy Ráirnék egy angol emberre velem egykorura (15) hogy beszélgetnék vele hogy gyakorolhassam a nyelvet! Egyantalán kire irhatnak rá meg hogy venné hogy rá írok! Tanacs kellene! Bocsánat a helyesírásért!

2017. nov. 25. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Ne viccelj, ez napi szintű dolog, én is regeltem így csoportba és a bemutatkozásnál leírtam, hogy nyelvet szeretnék gyakorolni valakivel. És fognak írni! Az emberek nyitottak, főleg a külföldiek. Csak írd le mit szeretnél és meglásd sokan segítenek majd!
2017. nov. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia megkérdezhtem hogy milyen csoportra gondolsz??
2017. nov. 25. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is próbálkozhatsz. Persze nekem könnyebb, mert a mostoha-másodunokatesóm (nem viccelek, tényleg valami ilyesmi) kanadai angol. :D
2017. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, 1es vagyok. Hát a fészen beírod a címsorba pl, hogy language exchange budapest. Kiad egy csoportot amiben külföldiek vannak akik Pesten élnek/tanulnak. Ott sokan szeretnék gyakorolni a magyart, cserébe segítenek angolul/spanyolul/franciául/olaszul beszélni - kinek mi.

De bármilyen országot beírsz fentre, pl "london friends" és kiad csoportokat. Ahol úgy látod normális arcok vannak, oda jelentkezel és ennyi. Sok az idióta pasi arra készülj, engem vagy 5en megtaláltak 20 perc alatt, volt aki egyből pénzt kért :D ezekhez ne is szólj. Meg ne adj meg semmilyen személyes adatot!

2017. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez fura lessz de en szivesen gyakorolok veled ha gondolod :D imadok angolul beszelni meg ugy mindent ami angolul van.

14

2017. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!