Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni ha valaki...

Mit lehet tenni ha valaki társaságfüggő? (és társfüggő)

Figyelt kérdés

Ez nem azt jelenti, hogy magányos vagyok. Van társaságom. Viszonylag sok emberrel szoktam eljárni, 8 számomra nagyon fontos ember van. Háromra (két fiú, egy lány (utóbbiba egyébként szerelmes vagyok) vonatkozik a társfüggőségem, hogy xyz időt vagyok nélkülük egyszerűen feszült leszek. Ilyen ritkán van. De pl egy kb pár hétig tartó összeveszés annyira fel tud borítani, hogy pszichológussal, pappal beszéljek és panaszkodjak nekik, pánikrohamaim legyenek, ne legyen étvágyam, rengeteget (14-15 órát) aludjak, állandóan izzadjak. Ez egy konkrét tavalyi eset és egyszerűen leírhatatlanul szar volt az a kemény kb 20 nap.

De a másik (ami egyébként most van), hogy becsavarodok ha nincs meg a személyes találkozás az emberekkel, nem volt semmilyen összejövetel (heti 2x, de minimum 1x szokott lenni) és egyszerűen olyan szinten unatkozom (még úgy is hogy közben facebookon szoktunk beszélgetni), hogy nincs életerőm, se sportolni, se tanulni, se zongorázni, semmit, még youtubeot se tudok nézni. Olyan motiválatlan és lehangolt leszek, hogy a háttérbe megy a gépen a rádió én meg csak fekszem az ágyon és mobilozok. Ha megpróbálok pl zongorázni vagy tanulni, úgy, hogy közbe feszült vagyok, rosszul megy közbe felb4szom magam, hogy nem megy és abba hagyom



2017. nov. 25. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
18F (ha ez lényeges)
2017. nov. 25. 21:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyél kollégista. Hidd el, vissza fogod sírni azokat az időket, amikor egyedül voltál :D
2017. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyedül xd. Csak beteges módon igénylem a társaságot
2017. nov. 26. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
félsz szembenézni magaddal?
2017. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!