Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves vagyok az érett nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabi5042 kérdése:

33 éves vagyok az érett nők (35-45) társaságát keresem egyszerűen jobban felizgatnak. Ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nekem jó.

Valószinüleg neked is ha már megkérdezed.

20/F

2012. júl. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jó is rossz is attól függ mit hozol ki belőle:) Bár szerintem azért 40 fölé ne negaoyn menj ha még családot is terveznél
2012. júl. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a problémádat... Az, hogy két évvel idősebb nők jönnek be miért lenne probléma??

Én 25 vagyok a barátnőm meg 36. De szerintem ez sem probléma!

2012. júl. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát legalább te nem vagy pedomaci.
2012. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is jobban szeretem az érettebb nőket, velük kevesebb a probléma, tudják mit akarnak :) Hosszútávon meg kérdés, hogy akarsz-e (saját) gyereket.
2012. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!