Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyjam az ilyen személyt? Ne...

Hagyjam az ilyen személyt? Ne keressem többet?

Figyelt kérdés

Én 23/F vagyok, ő 21/L. Itt ismerkedtünk meg, de volt egy kis veszekedés. Igazából ez semmiség, csak ő eléggé antiszoc, és megkért, hogy többet ne írjak neki. Na jó, az a lényege, hogy én akartam valamit (nem szex), és ő úgy írt, mintha kéretné magát. Minden átmenet nélkül berágott rám, és elküldött a francba, én hülye meg visszakönyörögtem magamat, holott nem is tettem konkrétan semmit sem. Ez tavasszal volt. Utána beszéltünk olyan heti szinten, jól elvoltunk, de szép lassan elhidegültünk. Legutoljára 1 hónapja beszéltünk, akkor is én kerestem természetesen. Ez a beszélgetés volt vagy 10 mondatos.

Valamilyen szinten tolerálom neki ezt, mert új suliba ment, és van valami szociális fóbia félesége, azonkívül írta is, hogy sokkal zárkózottabb lett. Ez viszont szerintem nem teljes mentség, nyáron is volt olyan, hogy írtam neki, és egy rohadt szmájlin kívül nem tudott mást küldeni.

Azt hiszem tudom mit kéne tenni, hagyni a francba, de valamiért túl sokat rágódok rajta, és ez nagyon zavar :(

Egyébként én is távolság tartó vagyok, ha valaki flegma az elején, azzal nem vagyok hajlandó folytatni a beszélgetést, de sajnos túl sok mindent megengedek azoknak, akiket egy kicsit is megkedveltem ...

Leginkább az zavar, hogy ilyen dolgokkal ilyen sokat foglalkozok ¯\_(ツ)_/¯ . Hálás lennék, ha valaki megvilágosítana, hogy ezt miért csinálom, és hogyan szokjak le róla :)


2017. nov. 27. 23:01
 1/7 aranyos121 ***** válasza:
kérdezd meg hogy mi a baja..mért viselkedik így..ha semmi akkor tényleg hagyd..ne okozz magadnak kellemetlenséget, találsz mást aki normális
2017. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1.: Már vártam ezt a választ :)

Valakinél esetleg ez a közhely segített bármit is? :D


Én általában nem szoktam ezt megkérdezni, mert nekem egyrészt ez kínos, megalázó. De ha válaszol is, akkor elmondja mi nem tetszik neki bennem, ahelyett, hogy elfogadna. Őszintén szólva azt hiszem párszor már kérdeztem ilyet, de érdemi választ nem kaptam.

Fogadjunk ez a csak is majd ír valami hülyeséget, hogy zárkózott lett, sok a baja, és minden marad tovább.


Ez viszont csak az én személyes tapasztalatom és véleményem. Nagyon szívesen fogadnám mások véleményét, vagy tanácsait akár privátban is (ᵔᴥᵔ)

2017. nov. 27. 23:46
 3/7 A kérdező kommentje:
*csaj
2017. nov. 27. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lementél kutyába és még csodálkozol, hogy beléd rúgnak... Haver, önbecsülés, mond valamit? Nem érdekled, történet vége. Elvégre egy idegen ember, nem tartozik neked elszámolással. Főleg ha ilyen szinten pincsit csinálsz magadból.... Az rohadt gáz.
2017. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4.: :-C
2017. nov. 28. 09:41
 6/7 aranyos121 ***** válasza:
ha nem kérdzed meg hogy mi a baja sose tudod meg ,sose tudjátok meg oldani a gondot ha nem válaszol akkor hagyni kell a francba de egy próbát megér
2017. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, hacsak nem vagy gondolatolvasó, mégiscsak az az egyetlen esélyed, ha megkérdezed. Aztán, ha nincs normális válasz, el kell felejteni.
2017. nov. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!