Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdekelne olyanok véleménye,...

Érdekelne olyanok véleménye, akik nem "érdekeltek" a témában. Mit gondoltok erről? Azt hittem a legjobb barátom.

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok. Van egy 16 éves lány, akivel mindeddig az volt, hogy "legjobb barátok vagyunk".


Mindezt úgy, hogy olyan szinten kisajátított, hogy ha megemlítettem neki bátmikor, hogy egy másik lánnyal beszélek besértődött.

Volt olyan, hogy egy barátnőjével hármasban mentünk ide-oda, ott is kiakadt, hogy mi ketten miért beszélünk, meg miért vagyunk jóban.

Ezt mi meg is értettük, megbeszéltük. Azután külön találkoztam velük, persze csak titokban, mert képtelen volt elviselni, hogy van más lány barátom is és olyankor mindig hisztizett az egészen.


Csak barátok vagyunk és pontosan tudja, higy több a részemről soha nem is lehet köztünk, illetve elvileg én sem jövök be neki, szóval ilyen szempontból sem értem. Mindegy.


Az utóbbi időben meg alapból az van, hogy bizonyos emberekkel jóban lettem akiket ő nem kedvel, néha mértékkel szórakoztam velük, ittunk egy kis alkoholt stb

Ezen is kiakadt, hogy drogos alkoholista vagyok, leszek meg ilyenek, meg hogy ezek az emberek milyen undorítóak.


Azóta, ha ők jönnek fel ez van, ha lányok besértődik, ha nem helyezem minden elé szintén.

Régen őszintén beszéltünk, most már mindenből csak a hiszti van.


Tegnapelőtt volt az, hogy túllépett némely határokat.

Játszottunk, miután veszített a fejemet ütötte, és meg is harapott.

Mindegy, nem nagyon foglalkoztam vele, bocsánatot kért. Mondtam, hogy ne csináljon ilyet többet és lezártuk.


Ezután tegnap volt egy olyan helyzet, hogy többször utalt arra, hogy én igazából nem vagyok férfi, sőt nem csak utalt rá... Ki is mondta.

Jó, ez még mindig nem érte el az ingerküszöböt, de aztán miután én vittem a cuccait és megint feljött ez, az mondta, higy "erre férfi vagy, másra nem", erre totál felment az agyvizem, letettem a cuccait és otthagytam.


Írt, bocsánatot kért, azt mondta nem csinál ilyet.

Aztán áthívott és átmentem és ugyanazt csinálta, beszólogatott és olyan embereket kezdett sértegetni akikkel én jóban voltam. Hozzájön a sztorihoz, hogy volt egy pont ahol valami sz@r dolog miatt beszóltunk, hogy nem tudta, de o is minden ilyesminél azt csinálta.

Itt felment bennem a pumpa, neki dobtam egy cipőt. Tudom, fiú vagyok, viselkedjek úgy meg ilyenek, de azok után amik történtek nem tudtam egyszerűen elengedni az egészet.

Bocsánatot kértem, gyakorlatilag sírtam is emiatt.

Soha, senkivel nem voltam erőszakos és igyekeztem kedves lenni és soha senkinek nem ártani, csalódtam magamban, igen. De valahol talán nem éreztem jogosnak, hogy ő üthet, haraphat, beszólhat, a sárba tiporhat, én megdobom egy cipővel és tönkre akarja tenni az életem.

Azt találta ki, hogy "bosszút áll". Nagyon sok mindent tudott rólam, mert mint már mondtam régen mindenről, kötetlenül és bizalommal beszéltünk. Azt találta ki, higy ezeket a dolgokat mindenkinek kitálalja.

Persze, lebeszélték róla, de akkor is baromira megbántott ez az egész és csak ezután jöttem rá, higy talán mégsem vagyunk barátok.


Szerintetek? Annyira rossz volt, amit tettem (megdobtam egy cipővel, beszóltam neki, hogy nem tud valamit), hogy ez megbocsáthatatlan bűn és megérdemlem, hogy tönkretegye az életem és amiket ő tett meg semmiségek?


Tényleg őszintén mondják el, hogy mit gondoltok. Köszönöm.


2017. dec. 6. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd magad távol tőle, nem normális a lány. Csak ki akart sajátítani és a beszólogatásokkal elválasztani a többiektől, de nagy valószínüséggel beléd is van esve. Ne hagyd magad, nem érdemli meg a barátságod.


(nem szép dolog, de megérdemelte a cipőt)

2017. dec. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemled meg, hogy tönkretegyen. Ebben a korban mindenki változik, ti is, de ezt ő nem tudja elviselni, féltékeny rád. Ha lesz pasija, akkor javulni fog a helyzet valószínűleg. Próbáld meg óvatosan lazítani a kapcsolatotokat. És egy jó tanács a jövőre: soha ne add ki magad senkinek annyira, hogy akármilyen helyzetben vissza tudjon élni vele.
2017. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Abnormális a kapcsolatotok. Ez nem barátság.

A lány egy ostoba hisztérika, te pedig kezdesz átmenni az ő kutyájába.

Kérlek, hagyd őt a fenébe és foglalkozz normális emberekkel, vele pedig egyáltalán ne.

Nekem is volt egy ilyen "barátnőm", aki egy idő után bekattant és átment zaklatóba. Egyszer fel is jelentettem, mert túlment egy határon és a munkahelyemen is elkezdett eláztatni. 36 vagyok, nő.

Szóval tudom miről beszélek, ez nem normális dolog. Tiltsd le mindenhonnan, kerüld el, határold el magad tőle. És ne hagyd magad megalázni.

2017. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit az előzőek mondtak :)

A cipő miatt meg ne rágd magad ne viccelj már :D Nem sallert adtál neki és nem kővel dobtad meg. Még csak nem is csaptál oda. Nem is fáj. Mit idegeskedsz rajta.

Kifogtál egy igazi energiavámpírt, lelki terrorban tart, ha ilyen a barátod, milyen az ellenséged?

2017. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány nem normális.

Ne beszélj vele többet csak neked lenne rossz.

2017. dec. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Tipikus fiú-lány “barátság”:a kis hercegnő rajtad próbálgatta, mekkora hatalma van a fiúk felett, meddig mehet el. Te megmutattad neki, hogy jó sokáig, ettől vérszemet kapott, lenéz téged, mégis engeded neki, hogy uralkodjon rajtad. Ti nem barátok vagytok, hanem valami bizarr játszmában vesztek részt együtt.
2017. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem ért semmiből, akkor mondd el neki őszintén, hogy mégis mi a francot képzel magáról, meg hogy jön ahhoz, hogy az igazi barátaidat (mert ő nem az!!) sértegesse, meg harapdáljon téged! Ne irigykedjen, meg ne hisztizzen, mert semmit nem fog vele elérni! Megérdemelte a cipőt, ezt halál komolyan mondom! Vagy valami fogyatékossága van, merthogy egy értelmes ember (főleg egy lány!!) nem csinál ilyet! Szerintem hagyd ott, ahol van, és a magabiztosságodat ne rombolja le! Én úgy kiosztottam volna, hogy hazáig rohan, azt még bűntudatom se lenne! Hát mit képzel magáról? Nyugodtan mondd meg neki, hogy ebből neked nagyon - nagyon eleged van belőle, és ebből az egész mizériából. Ne hisztizzen úgy, mint valami kis hárpia! Ne legyen már ilyen gyerekes, hogy "elmondja a titkaidat", oldja meg normálisan, szavakba öntve a problémáit! Mit hisztizik? Legyél azzal, akivel szeretnél, ne akadályozzon meg ebben egy kis hárpia, akinek feltett vágya, hogy kisajátítson és a kiskedvencévé tegyen, mert ehhez nincs joga!
2017. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szét lettél szivatva mint az állat, már régóta.

Ekkora mocskot nem engednék a közelembe, beteg vagy hogy ezeket engedted neki.

2017. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engedd ezt el. Nem normális a lány. Te értékesebb vagy ennél.
2017. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad többé kihasználni.


Legyen rendes barátnőd akivel szexelsz is!


Xard le mit mond rólad a beteg csaj,ha igaz ha nem,úgy leszel férfi ha nem tartasz tőle,ne engedj az érzelni zsarolásnak!

2017. dec. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!