Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Akit a legjobb barátnak...

Akit a legjobb barátnak hisztek, de kibeszélli a nemi életetek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a barátomnak hitt barátnö kibeszélte a csak neki mondott bizalmas,nemi életermöl neki bizalmasan elmesélt dolgaimat. Nem tudok a szemébe nézni,már elnézést kér,de az egész osztaly rajtam nevet,vagy rolam beszell....halálra vagyok itélve,mit tehetek?18 L

2017. dec. 5. 00:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Legközelebb jobban válaszd meg a barátaidat.
2017. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Bár ez 18 évesen lehet hogy halálos ítéletnek tűnik, de felnőtt fejjel jelentéktelen. Nekem az inkább tetszik ha valaki nyíltan képes beszélni és ahogy egyre idősebbek vagyunk ez egyre természetesebb, bár így is van aki titkolódzik.


Vajon mi is olyan nevetséges ezen a témán? Semmi. Az osztálytársaidnak milyen lenne a nemi élete. Nekik olyan tökéletes, vagy mire gondolsz? Félig gyerekként? Egyáltalán téged ez érdekel? Akik kiröhögnek azok még 18 éveshez képest is éretlenek, ennyi az egész.

2017. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Először is mély levegő, és gondolkodjunk racionálisan. Attól hogy mindenki rólad beszél, és egy ilyen intim dologról, te egy ugyanolyan értékes lány vagy, ugyanaz a lány vagy mint azelőtt, ettől hogy mindenki megtudta ezeket nem lettél kevesebb. Másrészről teljesen érthető, hogy úgy érzed összedőlt a világ, és hogy sokak szemében nagyot csökkentél most, de ez nem igaz, vannak akik ettől ugyanúgy kedvelnek, szeretnek, elfogadnak, és lesznek is ilyen emberek a jövőben is, továbbá azok akik nevetnek, egyértelműen alulfejlett 18 évesek, nem benned van a hiba, hanem bennük.
2017. dec. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%

Majd megtanulod, hogy a nemi életed azzal beszéld meg, akivel csinálod, nem mindenki mással.

A barátnőd pedig felejtsd el. Az ilyen ellenségnek se kéne.

2017. dec. 5. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként utolsóval értek egyet. A nemi életed 2 emberre tartozik. Rád és a párodra. Ha annyi eszed van,hogy kibeszélted az ágydolgaitokat akkor így jártál.
2017. dec. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Nemi életed csakis a párodra tartozik. Ha te ezt kibeszélted a barátnőddel, te sem vagy jobb nála. Ha te nem tartod tiszteletben a te és párod nemi életét, a barátnőd miért tenné?
2017. dec. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
20%

Ne keverd a dolgokat.


Nem a barátnőd beszélte ki a nemi életed, ami csak 2 emberre tartozik, hanem te!


Ő csak úgy gondolta, ha te nyugodtan dumálsz a partnered háta mögött, akkor ezt ő is megteheti, hiszen a férfivel szemben te sem éreztél lelkiismeret furdalást.

2017. dec. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Ö is csak BIZALMASAN adta tovább. Akkor meg?
2017. dec. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Na jönnek a szokásos, soha nem hibázó, erkölcsi aranyszobrok okítani.


Velem volt hasonló, több évig teljesen megbíztam a srácban, aztán valami kis hülyeség miatt terjeszteni kezdte(ugyanaz a lány tetszett neki is), hogy szűz vagyok és meleg. Mintha ez a kettő valami gyalázat lenne. Én direkt rá is tettem egy lapáttal, amúgy az osztály nagy részét egyáltalán nem érdekelte. Szerintem cisnálj úgy próbálj úgy tenni, mintha nem érdekelne, még ha cukkolnak is vele.

2017. dec. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%

1. Nem vagy halálra ítélve, hagyjuk már a drámát, egy hét és már valami újon fognak csámcsogni, különben is, szard már le random félidegenek meg osztálytársak véleményét, miért foglalkoztat? Még ha érint is, ne add a tudomásukra, ha látják, hogy nem stresszelsz rajta akkor hamar lekopnak.

2. Most már rájöttél, hogy ez a csak nem barátnőd, ennek megfelelően kezeld.

3. Legközelebb az intim témákat tartsd meg magadnak, nem értem mi kibeszélnivaló van benne barátnők előtt, nekem nőként sose jutott eszembe a barátnőimet beavatni ennyire intim dolgokba.

2017. dec. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!