Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb barátnőmmel óvoda óta ismerjük egymást, együtt jártunk oviba, általánosba és most is egy osztalyába középiskolába. Utóbbi időben nagyon megváltozott. Volt egy lány akit nagyon utált, kibeszélt nekem most állandóan vele lóg. Velem csúnyán beszél, néha viccből megüt kicsit, utána megölel, hogy jaj bocsi. Együtt jártunk iskolába reggelente, mostmàr azzal a lánnyal nem is szól reggelente már, először kitalálta, hogy jaj elromlott a telója közbe később mondta megnézi jó e már (hirtelen semmi baja nem volt) vagy direkt nem lépett fel. Párszor már leosztottam, hogy ne beszéljen így.

2017. dec. 6. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem annak a barátságnak hamarosan vége lesz. Ezt tapasztalatból mondom. Ezt mintha én írtam volna. Ugyanilyen volt a helyzet. Ovitól legjobb barátnők voltunk, majd elkezdett azzal a lánnyal haverkodni, akit azelőtt utált és szépen lassan tudtomra adta, hogy lecserélt engem arra a másik lányra. Eleinte nálunk is voltak ilyen kifogások. Kérdeztem, hogy akkor megyünk-e ahova megbeszéltük, amire azt mondta, hogy sajnos nem tud, mert a szüleivel programja van, később meg látom, hogy azzal a lánnyal sétál a városban. Ne hagyd magadat kihasználni.
2017. dec. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!