Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beleszerettem egy barátnőmbe,...

Beleszerettem egy barátnőmbe, hogy felejtsem el annélkül, hogy a barátságunk változzon? (15l)

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy idén kezdtem a középsulit és kolis is vagyok. Van egy velem egyidős lány a koliba, akivel nagyon jól kijövök az eleje óta, csak egy baj van, hogy beleszerettem. Nos több, mint három éve tudom, hogy biszexuális vagyok, de senkinek nem mondam ki nyilvánvalóan. Bár régebben volt egy beszélgetés az egyik szobában, hogy ki csinálná "azt" lánnyal is, hárman monduk, hogy igen. Ő is. Aztán rá is érdezett valki, hogy amúgy össze is jönnénk e csajjal a harmadik lányt kivéve azt mondtuk mindketten, hogy ha vannak olyan érzések a másik iránt akkor igen. Tehát ha nálam valaki emlékszik erre akkor tudja, ha leesett bárkinek is, de nem úgy néz ki.


Viszont én kis részemmel nem tudom elfogadni magamat és ki akarok belőle szeretni annélkül, hogy bármi is változna.


Valami javaslat, hogy csináljam?15l


2017. dec. 3. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahogy ennyi idos lehettem mikor volt egy bisex baratnom, o egyszeruen csak elmondta h volt mar baratnoje es, hogy igazabol most is egyutt vannak, nekem igazabol tetszett is nagyon.

F

2017. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
15 évesen szerintem ez kicsit meredek. Én várnék 1-2 hónapot, ha még mindg nem változnak az érzelmeid, akkor kezdj el puhatolózni vagy valahogy derítsd ki, vonzódik-e hozzád.
2017. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Unikornispata ***** válasza:
Először ismerd meg önmagadat!Aztán meg fogadd el,akármilyen legyél is. :) Nem bűn már azonos neműt is szeretni...Csak legyél boldog,más nem fontos.Fujj mennyi közhelyt írtam,na d érted a lényeget...
2017. dec. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy ne tekints rá nőként, vagy próbálj törődéssel (törődést érezve) rágondolni (mint, mondjuk amikor egy háziállatodra gondolsz amit szeretsz), vagy mindkettő.


Ezek működnek, de hosszan tartó/ismételt erőfeszítést igényelnek. 23/f

2017. dec. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Boztos, hel kell felejtened? Miert?
2017. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyrészt eléggé úgy tűnik, hogy részéről csak hirtelen kimondott dolog volt, másrészt barátja van.
2017. dec. 3. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!