Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néha esti, délutáni időtöltésh...

Néha esti, délutáni időtöltéshez, csajozáshoz hol lehet partnert találni?

Figyelt kérdés
Alkalmanként elmennék egy két szórakozóhelyre vagy beülnék valahova,ill.elmennék rendezvényekre,ehhez hol tudnék partnert találni?
2017. dec. 6. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Pl ezeken a helyeken... a módját pedig kommunikációnak hívják.
2017. dec. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ha fiú akkor nem hiszem, hogy itt bárki is jelentkezne 40F
2017. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is 40 vagyok.
2017. dec. 15. 23:08
 4/8 anonim ***** válasza:

Az ezeken a helyekent nem úgy értettem, hogy ott gykán, hanem ott amit felsorolt...

Szórakozóhelyeken, beülős helyeken rendezvényeken rengeteg ember van kommunikációval pedig lehet kapcsolatokat építeni... a csajozáshoz pedig csajok kellenek.. nem egy fasztorlasz melléd...

Ameddig otthon ülsz és neten keresgélve keresed a "társat"... addig nem lesz senki...

2017. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én értem, de egyedül nem szívesen ülök be ilyen helyekre,mindenki társasággal megy van amikor 5-10 főssel.
2017. dec. 17. 01:57
 6/8 anonim ***** válasza:
De neked nincs... tehát vagy mész egyedül és megszerzed a társaságot kommunikációval, haverkodással, vagy keseregsz a net előtt ülve.
2017. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy hiv egy társat mint most. Vagy azt tilos, utolso?
2018. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyílván sikerülni fogy itt a gyk-n...
2018. jan. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!