Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha nincsenek igaz...

Mit tegyek, ha nincsenek igaz barátaim?

Figyelt kérdés
A sulimban van 2 lány akikkel különösen jóba szinte legjobb barátok voltunk...mostmár azt érzem mindenből kihagynak én csak felesleges harmadik vagyok és nem tudom mit tegyek aki volt már hasonló helyzetben,megosztana velem pártanácsot,hogy ő mit tett ilyen helyzetben?14/L

#barátság #igazbarátságok
2017. dec. 7. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs sok. (23N)

Majd lesz az új sulidban új ember, akivel jóban lehetsz. Hidd el, sokkal többen vannak azok, akiknek alig van barátjuk, mint akiknek sok van.

2017. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kedves barátom, a helyzetünk nagyon hasonló. Én is 14 éves vagyok. Én sokszor éreztem hogy csak akkor kellek néhány embernek, ha más épp nincs ott. Én azt tettem, hogy elmentem néhány táborba, hogy új emberekkel találkozzak. És már elmondhatom, van egy két ember, akivel megbizunk egymasban, mondhatni jó barátok vagyunk.

Az osztályközosség csapnivaló, de mindenki épp a kamaszkorát éli. Általánosban amúgy sem születnek gyakran olyan nagy barátságok, hogy azok meg is maradjanak.


Az a két lány pedig, ha nem vagy fontos nékik, ne fuss olyan vonat után ami nem vesz fel.

2017. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huszárosan sz@rd le őket s ismerkedj másokkal...tudod, ahol nem látnak szívvel, ott hüleség maradni;)
2017. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rájuk magasról. Tudod, ahol hárman vannak, egy mindenképp kiesik. 25 vagyok, többször is tapasztaltam ezt, a lányokra különösen jellemzö. Vagy nekiállsz fúrni az egyikőjüket, vagy kihúzod magad ebből a hármasból, és keresel új legjobb barátot. Ne bánd, nem érdemelnek meg téged.
2017. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszokat!Nagyon hasznosak voltak!:)
2017. dec. 8. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!