Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim teljesen elidegened...

A barátaim teljesen elidegenedtek tőlem. (? ) többi lent

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész, hogy amikor 9.be mentem új osztálytársak jó barátságok alakultak ki köztünk is. Nagyon jó ment minden együtt moziztunk mindig hívtuk egymást mindenhova. Nyáron az egyik haver el is hívott magukkal a nyaralójukba. Amiután véget ért a nyár, elkezdődött a 10. Nemrég pár hónapja összevesztem az egyik nagyon jó barátommal közülük egy teljesen kis értelmetlen hülyeségen. Azóta nem is beszéltem vele max köszönünk egymásnak de azon kívül átnézünk egymáson. Az egyik haveromat is aki nyáron elhívott próbáltam elhívni a városba vagy bárhova, de soha nem ért rá, közben ők azért még együtt mennek 4-en mindenhova. Egyedül engem nem hívnak sehova. A többivel csak beszélőviszonyban vagyok, de ezen felül semmi. Egyszerűen elidegenültek tőlem. Miért? Gondolkoztam, hogy kivékülök a haverommal, de ahoz mind a ketten túl "magason hordjuk az orrunkat", hogy ki is béküljünk... teljesen egyedül maradtam... Szerintetek mit csináljak? :/ Kikéne békülnöm?
2017. nov. 24. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha te magad is úgy gondolod, hogy apró hülyeségen vesztetek össze, legyél te a nagyobb ember és kérj elnézést. Egy bocsánatkéréstől nem lett senki kevesebb még. Talán ezzel megoldódik ez a probléma.
2017. nov. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!