Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a legjobb megoldas?

Mi a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo baratom amit interneten ismerek csak. Viszont a helyzet az, h vannak hangulatingadozasaim es mikor szarnak erzem magam, vagy nen tudom, de elkezdenek bennem olyan erzesek lenni, h nem erdeklem, nem szeret es mindenfele hasonlo komplexus. Nem is lenne baj, de ez engem is feszit belul es ami a legrosszabb, h ezt mind hirtelen egyszercsak razuditom. HOGY OVJAM MEG MAGAMTOL? En tenyleg szeretem, de belegondolva a helyzetebe rengeteg fajdalmat okozok neki es kikeszitem. A kettonk kapcsolatanak is nagyon art es az onbizalma is elmegy. Mit csinaljak? Ha otthagynam akkor is fajdalmat okoznek neki, bar talan legalabb csak rovidtavon. Hogy rendezzem ezt magamba es, mit tegyek, hogy rendbehozzam? Kerlek segitsetek, szornyen erzem magam.
2017. dec. 12. 17:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Valaki tudna irni privatban?
2017. dec. 12. 18:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj
2017. dec. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz
2017. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!