Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés
Már egy ideje észrevettem, hogy amikor barátaimmal beszélgetek akkor általában csak én beszélek sokat, ők meg csak egy-két szóval lerendezik. Ha érdeklődöm felőlük, akkor is egyetlen szóval megválaszolják. Most velem van a baj? Vagy szerintetek nem is kíváncsiak rám...?

2017. dec. 12. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez szokott lenni mind élőben mind interneten. Nem is beszélek már túl sok emberrel...
2017. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az elmondottak alapján biztosíthatlak afelől, hogy itt nem benned van a hiba.
2017. dec. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon rossz... komolyan, nem értem, ilyenkor mi van
2017. dec. 12. 19:00
 4/8 A kérdező kommentje:
#2: akkor...? :c tanácsra lenne szükségem, hogy mit tegyek
2017. dec. 12. 19:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet. Én egy csomót mondok, mesélek, visszakérdezek, hogy milyen volt a napjuk, miket csináltak, de rendszerint lerendezik egy jóval. Sajnos az ilyenek már nem egészen barátok. Hogy mit csinálhatsz? Keress új barátokat, akik felől nem csak te érdeklődsz, hanem ez az érdeklődés kölcsönös.
2017. dec. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, és az #5-nek tökéletesen igaza van, igazából én is ugyanezt tudnám elmondani neked. Ezek az emberek tényleg nem illenek hozzád, tudnál te találni sokkal jobb barátokat is.
2017. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #2 és #5 :) lehet, hogy igazatok van, sőt biztos. De akkor is. Sajnos ezek a barátságok már több tíz éve meg vannak, és szinte minden nap beszélünk. Nem tudnám őket csak úgy elengedni... De lehet, meg kéne próbálnom.
2017. dec. 12. 19:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem valóak a társaságodba. Mindenki más értékekkel, tulajdonságokkal rendelkezik és, ha te egy olyan társaságban vagy, melyben nem rezegsz vagy nem pendülsz velük egy húron, akkor mindig ez lesz a tapasztalatod velük. Nem mindenki való a te társaságodba és ezt el kell fogadni.
2017. dec. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!