Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne ezen valtoztatni?

Hogyan lehetne ezen valtoztatni?

Figyelt kérdés

Gimiben vagyok meg az utolso evemben. Van baratom es vannak barataim vagyis voltak.. A baj hogy ebben az osztalyban nem lehet baratkozni sem, senkit nem erdekel a masik, ha probalsz nyitni valaki fele akkor elhajt. Mindenki csak sajat magaval torodik. Amiota elmondtam a baratnomnek hogy van baratnom, azota feltekenykedik es szinte mar nem is beszelunk egymassal. Csalodtam benne nagyon. Azon tunodom hogy miert csak iskolan kivul vannak barataim es ok teljesen masok mint a sulimban levok. Az egyetemi evek soran ez tud majd valtozni ha egy uj kozegbe kerulok es uj emberek vesznek korul? En tenyleg nyitott vagyok mindenki fele de ez az osztalykozosseg megegyezik a 0-val.

18/L


2017. dec. 15. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress sport hobbi szakkört ,tánccsoportot, önvédelmet , heti 2 falmászást pl ...
2017. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyetemi közösségek jobbak szoktak lenni, érettebb emberek, hasonló érdeklődési kör (jobb esetben). Nincs már olyan mindenki menő akar lenni hangulat
2017. dec. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!