Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért tiltott le Facebookon?

Miért tiltott le Facebookon?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár hónapja beszélek, már találkoztunk is és eddig tök jól kijöttünk ilyen haveri szinten. Aztán hónap elején felhoztam neki, hogy nem igaz, hogy nem találok egy szólógitárost a bandába, amit épp csinálok, erre mondta, hogy van egy haverja, aki gitározik, és hogy hívjam el őt.


El is hívtam a srácot, aki eljött, tök szimpi volt facen is meg élőben is, csakhogy a próbán kiderült, hogy nem igazán tud gitározni, konkrétan nekem kellett behangolni a gitárját, mert nem vette észre, hogy félrehangolta, aztán kértem, hogy játsszon pár akkordot, de alig tudott párat. A próba után aztán mondtam neki, hogy "Hát ez az egész nem igazán áll össze", stb., majd elköszöntünk, tök okés volt minden.


Egy hétre rá rám írt a csaj, hogy na milyen volt a próba, én meg mondtam neki, hogy hát ez a gyerek nem tud gitározni, tök bénán nyomta, stb. Elmeséltem, ami a próbán volt, a csaj viszont győzködött, hogy szerinte igen is jól nyomja, küldött videókat, amikben gitározik a srác a szobájában, azokon tényleg elnyom pár dolgot, de mondtam a csajnak, hogy ezeket bárki meg tudja tanulni, ha sokat gyakorolja, viszont magától nem tud játszani.


Aztán egyszer csak láttam, hogy a csaj már nem láttamozza az üzeneteket, és vissza se írt rájuk semmit. Ez akkor még fel se tűnt, aztán pár napra rá ráírtam, hogy érdekli-e egy xy bandának a koncertje, arra se írt semmit, ekkor már gyanús volt a dolog. Rá egy hétre ráírtam, hogy na írjon már valamit, meg megkérdeztem, hogy ugye nem a pasija a srác, mert akkor bocs, ha rosszakat mondtam róla (persze tudom, hogy nem, mert láttam, hogy van csaja a srácnak).


Ma pedig immár 2 héttel azután, hogy nem reagált, ráírtam a srácra, hogy nem tudja-e a számát a csajnak, mint kiderült nem, szóval megkértem, hogy akkor írjon már rá, hogy adjon már valami életjelet. Rá is írt, majd visszaírt nekem, hogy a csaj nem akar velem beszélni. Kifakadtam, hogy mi a fene van itt, hiszen semmi rosszat nem írtam, a srác se vágta. Erre mondom neki, hogy na jó, az a legkorrektebb, ha megmutatom az utolsó üzeneteket, csak ne sértődjön meg, meg mondtam, hogy róla volt szó bennük. Mondta, hogy oké.


Aztán elküldtem őket, amiben ugye a srácról írom, hogy milyen gyengén játszik, erre ezt írta vissza a srác:


"Én nem akarok személyeskedni igazából, nem mondtam neki hogy hagyjon a f..ba

De igazából ő volt úgy vele hogy csicska vagy..

Lehet nem tudtam eleget tenni a te kéréseidnek a próbán de nem is sajnálom, a dobos haverod nagyon jófej volt amúgy és meglepően vele tudtam jammelni is, mert ő nem azt kérte hogy úgy ugorjak ahogy akarja, eldumálgattunk és közben csináltunk random ritmusokat és számok részleteit elnyomtuk, adtam 😀


Aztán ott vagy te. Láttam ahogy percről percre leépültél és azt se tudtad már mit akartál.

Igazság szerint nem hiszem hogy valaki csatlakozni fog hozzád hosszú ideig lényegesen. Nagyon tárgyilagos vagy és emellett próbálsz jófejnek tűnni, ami sajnos borzasztó összképet ad. Még közöltem is veled mikor először beszéltünk hogy amúgy egyedül tanultam gitározni és azt se jelentősen rég teszem mert egy hangszerhez 2 év kb az nem sok.

Hát ez van tesó

Nem akarom elrontani a kedved

De egy kicsit elkéne gondolkoznod magadon"


Erre írtam neki, hogy ezt megbeszélhetjük később is, de most nem ezzel kéne foglalkozni, hanem hogy ok nélkül ki van rám akadva egy ember, akit bírok.


Ezután nem tudtam már üzenet küldeni, mert a srác letiltott. Aztán ránéztem a csaj profiljára, és ő is letiltott.


Kérdésem az, hogy hibás vagyok-e, miért képtelenek az emberek megmondani, ha problémájuk van, és hogy mit tegyek ezek után?


Gondolkodtam rajta, hogy kimegyek a csaj munkahelyére, mert tudom, hol dolgozik, de aztán úgy voltam vele, hogy ha ennyire nem akar velem beszélni, akkor inkább hagyom. Viszont elmondani nem tudom, mennyire zavar ez az egész. Nagyon jóban voltam a csajjal (nem jön be egyébként), és most egy ilyen kis hülyeség miatt vége egy kapcsolatnak. Én tényleg csak a véleményemet írtam meg.. Mért történik ez velem?



2017. dec. 15. 23:06
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Értelek, de mi nekem arra a garancia, hogy legközelebb sem lesz, csak nekem nem jut éppen tudomásomra.
2017. dec. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Semmi, mint ahogy eddig se volt. Attól, hogy egy ilyen üzenetet továbbítok, ez nem válik egy folyamattá, ami később bizalmas infók kiadásává csúcsosodik ki, én legalábbis nem gondolnám ezt.
2017. dec. 16. 01:53
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ebből az egészből az jön le, hogy próbálsz nagy okos lenni, meg szakértő, kíméletlenül, mindenféle szerénység nélkül.

A nagyarcú embereket nem nagyon bírják, még ha te lennél Axl Rose, se kellene ilyen stílusban leoltani valakit.

A csaj meg valószínű jóban volt a sráccal, lehet épp vele is beszélt, aztán elege lett az okoskodásból.

Életem folyamán azt vettem észre, minél tanultabb, tapasztaltabb valaki, annál szerényebbé, elfogadóbbá válik.

Aki meg még nagyon az elején van valahol, hajlamos hasonló kilengésekre, mindenféle szerénység nélkül.

Sajnos tanulópénz volt, innentől kezdve hagyd a fenébe, majd megkeres, ha akar, én is jártam már így, hogy egyszer csak rámírt olyan, akiről azt hittem, rég elfelejtett.

Csak már nem volt nekem érdekes.

Ilyenek az emberi kapcsolatok.

2017. dec. 16. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
25%
Kedves kérdező! El olvastam ezt a szép hosszú sztorit És én abszolút a te oldaladon álok. Szerintem a csaj-nak bejön az a srác. Ezért védte... de, nem ertem miért nem értékeli az őszinteséget. Most neki ez jobban tetszett volna ha végig dicséret hogy Mien jó milyen szuper közbe meg sehol semmi?! Inkább hazidtal volna?! Pff. Nem tudom hány évesek vagytok de szerintem a csaj túl reagálta. Szerintem abszolút nem felnőttes viselkedés volt ez a részéről hogy nem mondta el mi baja, ill. Hogy csakúgy semmiből semmi egyszer csak nem irt vissza. Ez nagyon egy gyerekes viselkedés (szerintem). Ha nekem bajom lenne valakivel akkor meg mondom és azután változás lessz vagy csókolom! Te pedig ha nem érzel semmilyen vonzódást a csajszi iránt akkor lépj túl rajta. Na most legyél bunko....(ha már szerintük eddig is az voltál) Pfu engem nagyon fel bosszantana, xy éve csevegtek és történnie kellet egy ilyen dolognak hogy vegre meg tudd hogy mit gondolnak rólad. Hat szerintem KAMU BARÁT VOLT. És ha így van akkor ne sajnáld hogy végül így történt... meg mindig jobb egy őszinte ember...:)
2017. dec. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

23-as: Nem tudom mi köze a szerénységnek ahhoz, hogy megkérdezik a véleményem, én meg elmondom, amit gondolok. Persze most már tudom, hogy túltoltam, de lényegében csak reagáltam a csaj érveire, mivel nem érettem vele egyet, és úgy voltam vele, hogy vagyunk már olyan viszonyban, hogy lehessen vitázni. A

másik az, hogy haragudtam a srácra, mert szerintem pofátlanság úgy eljönni, hogy nem is tud gitározni, persze lehet csak rosszul mérte fel a képességeit.


Nem nagyképű vagyok, csak őszinte, van hogy túlságosan is az, és gyakran vagyok meggondolatlan, de amennyire lehet, próbálok szerény lenni.


24-es: A srácnak van barátnője, a csaj meg másba szerelmes. Még csak nyár óta ismerem, de abszolút normális volt eddig, és tök jókat beszélgettünk, nem az a tipikus "kamubarát". Ezért is fáj ennyire a dolog.

2017. dec. 16. 10:17
 26/34 anonim ***** válasza:
Attól hogy mind kettőnek van valakie ill h a csaj másba szerelmes...honnan tudod h nem szimpik egymásnak. Erted?! Elég rövid ideje ismeritek egymást (nyár óta ahogy írtad) ahhoz hogy meg mond hogy ő nem volt kamu. Én 6 év után jöttem rá hogy mennyire kamu volt az eggyik “legjobb barátom” úgyhogy bocs, de ezt te sem tudhatod. Ahogy mondjak is, bajban mutatkozik meg az igazi barát. És tessék, ott a pont. :)) ergo ne fájjon hogy el veszítetted. Mert ahogy így olvasgatom neki kell inkább szomorkodnia hogy egy ilyen barátot veszített el mint te.
2017. dec. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nagyon jóban van a sráccal, de semmi rosszat vagy bántót nem mondtam a srácról, csak a gitártudását kritizáltam. Még ha nagyon bírja is, ezen nem szabadna ennyire megsértődnie.
2017. dec. 16. 12:27
 28/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindhárman hülyék vagytok :)
2017. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Egy gyökér és cscska vagy, aki nem vállalja a következményeket és a csaj után lohol. Ennyit rólad! Amúgy szállj le a magas lóról de rohadtgyorsan! Hány éves vagy?


Másokat sértegetsz, játszod a nárcisztikust és az eszed, így akarsz bevágódni egy csajnál? Itt mindenki tudja, hogy itt te többet érzel iránta, le se szrod azt, hogy vadidegenek olvassák az üzeneteket...ha nem éreznél iránta semmit, mért írsz kétségbeesetten és miért másolod az üzeneteket? Miért kellett neked, mint egy kis cs&cska mások után futkosni?


Szerintem nagyon melyen nézz magadba! Munkahelyre ne menj be, azzal csak mégjobban megalázod magad, a csaj egóját az egekbe emeled. Vállald a következményeket! Felejtsd el őket egy életre!


Orbán Viktortól egy klasszikust idéznék: ezt a balf#%=÷t...:DDDDDDDD

2017. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem érzek iránta semmit? Haveromnak hittem, bírtam, stb. szexuálisan valóban nem vonzott.


Nem akartam nála bevágódni, egyszerűen válaszoltam a kérdésére, és reagáltam az érveire, ezt vitának hívják, kortól és nemtől függetlenül mindenkinek ugyanezeket írtam volna, mivel ez az álláspontom.


"le se szrod azt, hogy vadidegenek olvassák az üzeneteket" - erre csak azt tudom mondani, hogy semmi személyes adat, vagy egyéb infó nem derült ki ezekből az üzenetekből, amivel vissza lehetne élni, stb. Csak a sztori érthetőbbé tételét szolgálták.

2017. dec. 17. 14:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!