Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmennétek szilveszterezni...

Elmennétek szilveszterezni legjobb barát/barátnő munkahelyére?

Figyelt kérdés

Legjobb bnőm,bár már talán nem is annyira legjobb. Na mindegy is.


Mondta szilveszterezzünk együtt,de neki dolgoznia kell,de bemehetek hozzá,elméletileg mindenkihez bejönnek barátok vagy család. Vendéglátós egyébként.


Nos,hogy őszinte legyek,nekem ehhez annyira nincs kedvem,nem akarok a konyhán vagy irodába ülni,míg dolgozik barátnőm. Nem is értem,hogy gondolta ezt?

Hogy ihatnánk és buliznánk,ha neki időközben rohangálnia kell kiszolgálni,poharat szedni stb.


2017. dec. 17. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Maximum ha totál nincs programom, akkor beköszönnék hozzá, ennék, innék valamit, aztán meglátnám, hogy hogyan tovább. Van- e értelme maradni, vagy jobb ha távozok.
2017. dec. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi értelmét nem látom, és te sem. Gondolom csak azért erőlteted, hogy elmondhasd, hogy nem otthon aludtál szilveszterkor, mert az milyen ciki.

Én 17 éves korom óta mindig alszok szilveszterkor, eszemben sincs kényszerbulizni.

2017. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. dec. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, ez így nem szilveszteri buli.
2017. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok felvágós,hogy jajj én szilveszterezek vhol.. konkrétan 3 éve itthon vagyok. Tavaly meg lebetegedtem két ünnep között,január első hetében gyógyultam ki.


Csak kíváncsi voltam a véleményekre,ennyi.


Én mivel vidékről mennék és éjfélkor megy az utolsó hévem,semmi kedvem utazni 1,5 órát be megnézni milyen a buli aztán ha szar haza jönni :D


Nem látom értelmét én sem :D

2017. dec. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!