Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek ebben az esetben?...

Csokkikutya kérdése:

Mit tennétek ebben az esetben? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy srác aki régen szoros barátja volt egy lánynak, sajnos miután a csaj bepasizott ezután elfelejtett engem. Olyan szinten hogy nem is köszön meg ilyenek, egyszóval megtiltotta a pasija hogy legyen más fiú barátja.

Hogy tudnák vele kibékülni és lehetne olyan szoros a barátságunk mint régen?

Az a baj hogy már több mint 1 éve várok hogy legyen vmi eredménye, tettem is érte, de ő elutasítja ezt. Letiltott mindenhonnan...



2017. dec. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem keresném, jobban jársz ha te is elfelejted, már nem akar a barátod lenni.
2017. dec. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen en is ezt látnám a helyes döntésnek, de olyan nehéz kiverni ot a fejemből, nagyon szoros baratom volt hosszú idom at es nap mint nap látom suliban is , olyan rossz ez igy
2017. dec. 20. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, én is átéltem már ezt. Sokáig próbáltam küzdeni érte, de csak magamnak okoztam fájdalmat vele. Előbb utóbb úgy is elfelejted.
2017. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat, azt hiszem mást nem nagyon tehetsz, mint próbalod elfelejteni és nem keresed, inkább kerülöd a vele való talalkozast. Idővel "túljutsz" rajta.
2017. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akinek ennyit érsz, az forduljon fel.


Engem is minden brátnöm leszar miota férje párja van. Hát, igy jártak, majd ha bajban lesznek, akkor se akarjanak tölem semmit.

2017. dec. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!