Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ilyen esetben féltékenyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen esetben féltékenyek lennétek? Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés

Tehát adott a párotok, és neki egy bandája (nem sztárok, csak maguknak zenélgetnek). Van benne 3 fiú a párotokkal együtt, az énekes pedig lány.

Ők leszeretnének menni a Balatonra pár napra, tudják a párotokról , hogy van barátnője, (nekik nincs senkijük), de titeket nem hívnak, pedig egyrészt mégis pár nap, másrészt ti vagytok a srác barátnője, és még ott van ez a másik lány is. Ti mit gondolnátok? Ti szeretnétek menni? Vagy addig ti is találnátok arra a pár napra programot ?

Rosszul esne?


2017. jún. 5. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Tuti nem mennék :D csak a banda megy, te oda minek kellesz? Ha más is vinné a párját az más helyzet, de te mint egyedüli kivülálló ne menj. Ne ellenörizgesd a párpd és ne lógj a nyakán. 21L
2017. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha megakarná kapna azt a lányt azt bármikor megtehetné nem csak azon a párnap, hisz gondolom próbákra se jársz. Egyáltalán hivtak téged is? Vagy a párod mondta h ö egyedül megy :D
2017. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én féltékeny típus vagyok, de ezzel semmi bajom nem lenne.
2017. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Sose értettem ezt a "lógjunk non-stop a másik nyakán kapcsolatot". Hadd menjen a haverjaival. Talán tudja h meddig mehet el. Az már régen rossz h nem bizol benne
2017. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha a zenélést komolyan veszik akkor nem fogják elb aszni azzal a bandát hogy össze szűrjék a levet. (Házi nyúlra nem lövünk) egyébként az én párom is ezt csinálta pár barátjával és ott is csak egy csaj ment, de nem történt semmi mert tiszteletben tartják egymást, és a kapcsolataikat. Na de amúgy is..bízhatnál kicsit jobban is benne. Adott okot a féltékenységre? Vagy hazudott? Ha nem akkor nyugott szívvel elengedheted.
2017. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De a másik háromnak nincs senkije , tehát itt nem tudni, hogy a másik három vinné-e ilyen esetben , ez akkor derül ki ha majd ők is kapcsolatban lesznek.
2017. jún. 5. 14:53
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Én a srác helyében simán kipenderíteném az olyan idióta pitschát, aki egy ilyen szituáción féltékenykedni meg hisztizni kellene, nőként írom.


Majd ha a három srácnak lesz barátnője, akkor lehet, hogy csinéltok nagy közös bandázásokat, addig viszont hagyd már szerencsétlent kikapcsolódni néhány nyomorult napot a barátaival. Én egész biztos inkább a saját baráti körömmel szerveznék valamit arra az időszakra vagy kicsit magammal foglalkoznék, kihasználva a pár nap egyedüllétet.

2017. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
"kellene" - "kezdene" akart lenni :)
2017. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül, hogy nincs senkijük, még szeretnének együtt menni, mint banda.

Ők nagyon jól ismerik egymást, összeszoktak, és egy közös cél is köti őket. Hidd el, ha elmennél, csak rosszabbul éreznéd magad, mert te kb. kívülálló lennél.

Nem tudnál hozzászólni a témáikhoz, stb.


Ezt annak ellenére írom, hogy féltékeny típus vagyok.


21/L

2017. jún. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem, maximálisan bízom a barátomban. Ha nem bíznék már megette volna a fene a kapcsolatunkat, hisz 200km-re lakunk egymástól. Ha akart volna a barátod már összejöhetett volna azzal a csajjal, és ez fordítva is igaz.
2017. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!