Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek milyen barát az,...

Szerintetek milyen barát az, aki csak 1 vagy 2 hónapban egyszer ér rá velem találkozni, de másokkal meg van idelye?

Figyelt kérdés
Ő "elvileg a legjobb barárom"... Régen 2 hetente találkoztunk bármikor, meg sokat buliztunk együtt, meg lógtunk meg mindent. Mindent megtuttam vele beszélni. De az elmúlt 1 évben eltávolodtunk egymástól, és amikor kérdezem tőle mikor ér rá, általában mindig azt mondja, hogy bevan táblázva egész hónapban, mert annyian akarnak vele talizni, hogy nem győzi be egyeztetni a naptárába... Lassan már szinte sor számot kell hozzá húzni, hogy rá érjen... Szerintetek ez igazi barát?
2017. dec. 23. 20:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kicsit gyorsan írtam, hocsi az apró helyesírási hibákért!
2017. dec. 23. 20:18
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem,inkább csak ismerős.Tudod- e esetleg mi az oka a távolmaradásának?Az is lehet valtozott az érdeklődési körötök az idő múlásával,ez is távolságot okozhat.
2017. dec. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindketten változtatok, de nem egy irányba.
2017. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem.. :/ Mikor erre rá kérdeztem, azt mondta nem haragszik rám meg semmi, csak egyszerűen ilyen elfoglalt.... Sok barátja van és sokan akarnak vele talizni, és nehezen tudja mindenkivel megoldani...
2017. dec. 23. 20:26
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló kérdést akartam kiírni én is. Csak nálunk az van, hogy jó, ha évente kétszer-háromszor összefutunk, akkor is csak valami miatt. :/ Gimis jó barátnők voltunk, ő mai napig úgy beszél rólam, mint egyik legjobb barátnője.

Akárhányzsor elhívom valahová, valami lerázós dumát tol. Már nem is erőlködöm.

Ahogy írta az előző valószínű életútbeli különbségek vannak. Én pl. kicsit lúzer vagyok, egy gagyibb állással, ő elfoglalt vállalkozó lett, szerintem picit le is néz.


Nem lehetséges, hogy nálatok van valami életmódbeli, egzisztenciális különbség?

2017. dec. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet ő inkább csak ismerősként tekint rád.Azelőtt ezek az emberek valószínűleg nem értek rá vagy nem voltak az élete részei igy rad is több időt tudott szakítani.Ha igazán a barátod lenne tudna módot találni a találkozásra.A leírásból az tűnik ki,hogy sajnos nem vagy a fontossági lista elején.
2017. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

" A leírásból az tűnik ki,hogy sajnos nem vagy a fontossági lista elején."


Utolsó igen én is ugyan ezt érzem..Régen még azt mondta, hogy a legjobb barátai között vagyok. Hát most már rohadtul nem ezt érzem.....

2017. dec. 23. 20:42
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged ez zavar,rosszul érint a helyedben hanyagolnám.Biztosan vannak/ lesznek olyan emberek akik szívesen töltenék veled az idejüket.
2017. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nézd, a barátság nem egyenesen arányos azzal, hogy mennyit tudtok találkozni. A legjobb barátaimmal többnyire csak interneten kommunikálunk a távolság miatt, és hogy dolgozunk, a munkatársaimat gyakrabban látom, beszélgetek is velük, ők mégsem mozognak egy szinten azokkal, akik a legjobb barátaim, igaz, némelyikükből idővel jó barát vált, de nem azért, mert gyakran találkozunk a munka miatt.


Én nem érzem, hogy a ritkább találkozás miatt nem lennénk annyira barátok, de ha te így érzel ezzel a barátoddal kapcsolatban, akkor azt nem a ritkított találkozások tették tönkre, csak mivel korábban gyakrabban találkoztatok, ezért nem tűnt fel, hogy barátságotok szintje nem az, aminek érezted. Egy igazi barátságnak nem számít idő és távolság, egy igazi barát akkor is igazi barátod, akár legjobb barátod, ha ritkábban látjátok egymást.

2017. dec. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
8-as lehet igazad van. Csak tudod 6 éves barátság, és régen tényleg mindenben számíthattam rá, és sok mindenben segített, de mára valami nagyon megváltozott vagy elromlott köztünk. :( Minden esetre megpróbálom vele megbeszélni és letisztázni, de ha nem tudunk megoldást találni, akkor én feleslegesen nem erőlködöm.... Majd lesz más! Valaki azt mondta nekem, ahol az egyik kapu bezárul, ott egy másik kinyíllik. Lehet így kéne hozzá állnom. Csak azért fáj mert szeretem őt.. :(
2017. dec. 23. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!