Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » "Legjobb" barátnőm le se...

"Legjobb" barátnőm le se sz*r, pedig semmi okot nem adtam rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap óta meg se nyitja a messenger, viber üzeneteimet és snapeimre sem reagál semmit.

Egyetlen egy okot nem adtam rá, hogy haragudjon rám.

Reggel írtam neki, hogy köszi, hogy le se sz*rsz. Ezt megnyitotta, és semmit sem válaszolt rá.

Ez normális szerintetek? Mindketten 17 évesek vagyunk.


2017. dec. 23. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy más dolga van?
2017. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá és kérdezd meg személyesen. (Kettő kiakadás és hiszti közt.)
2017. dec. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ha nekem ilyen barátom lenne már felkötöttem volna magam ötször.

Cicuka....nem veszed észre, hogy függő vagy? Az a fajta függő, aki ül a gép előtt egész nap vagy ha nem, akkor a mobilját szorongatja. És aki nem ír neked vissza 2 percen belül, annak bizony meggyűlik a baja a hisztériáddal.

Észre kéne venni, hogy talán másoknak van saját élete és nem körülötted forog a világ. Ne zaklasd ennyire az embereket, nem normális dolog amit csinálsz.

2017. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés?
2017. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Nevetségesek vagytok,e nélkül a kiba. virtuális világ nélkül nem is tudtok már létezni.

Teljesen normális,sőt ezért fog lesz.-ni,mert 1 nap után rögtön beszólsz neki.

Arra nem gondoltál,hogy millió más dolga is akad valakinek,mint hogy idióta üzenetekre válaszoljon,merthogy gondolom a mizu-n,meg a beszabehu köszcsike témán kívül nem hinném hogy komolyabb ügyben írtál volna neki.

Így ünnepek előtt,lehet hogy takarít,főz,segít otthon,vásárolni megy,stb. és nincs ideje másra,vagy akármi más is történhetett...

Teljesen normális,nyugodjál le,és foglald el magad mással.

2017. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A korombeliek 70-80%-a szerintem minden nap felnez a kozossegi oldalakra, es nem csak 1-2 orakat tolt el rajta. Lehet hogy en fuggo vagyok, de a baratnom is.

Nincs semmi dolga az eg vilagon, masik baratnomnek visszairt rendesen, csak nekem nem tud. Na, mindegy.

Ugy csinaltok, mintha nektek nem lenne mobilotok, es olyan nehez lenne par betut visszairni valakinek

2017. dec. 23. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:

És ha történt vele valami?

És ha elromlott a telefonja?

És ha éppen kórházban van, mert egy vezetés közben messzendzsert olvasgató elkrta a gyalogosátkelőnél?


Nem, nem ezek jutnak eszedbe, hanem az, hogy téged utál, le se fekáliázik. Pedig te szeretnéd, ha valaki rád ürítené a béltartalmát.


Hát igen.

Ezeket hívja úgy a pszichológia, hogy kognitív torzítás és ez elég súlyos betegséghez vezet, aminek a végén ott van az a fázis, amikor már végkép elveszted a kapcsolatodat a valósággal, mert a benned élő világ működését várod el a külső világtól, de a kettő már teljesen külön válik.


Kérdezed, hogy ez normális. Nem. Ez nem normális. Ez pszichiátriára egy beutaló, ha még 5-8 évig folytatod.

2017. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

érdekes mi fiúk miért nem akadunk ki ilyenekért ?

mondjuk egy " most nem érek rá"-t nyomhatott volna

2017. dec. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legjobb baratno? Biztos ez? Lehet hogy van 100 masik 'legjobb' baratnoje! Vagy lehet hogy talalt maganak egy kukit es most ki-be probalgatja, ezert nem er ra! ;)

Keress inkabb Te is magadnak egyet! A ti generaciotokbol igazi Antinok fognak felnoni!!! Fa*z helyett csak a mobilt szorongatjatok. Rohejesek vagytok mind! Halisten hogy nem most vagyok tini!!!!!

2017. dec. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!