Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom miatt...

A legjobb barátom miatt tönkre mennek a baráti kapcsolataim. Mit kéne tennem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Röviden leírom mi a helyzet:

13 éves fiú vagyok.

1-2 évvel ezelőtt még nagyon jóak voltak a baráti kapcsolataim, mindenkinek a barátja voltam, több legjobb barátom is volt, majd szépen lassan a legjobb barátom(aki menőbb nálam és egy jobb személyiség) került az osztály középpontjába. Ez engem nem zavart, de lassan, akik eddig a barátaim voltak, mindenki a legjobb barátomnak akart lenni a barátja(bocsi a szóismétlésért) és ezért engem egyre jobban lesz@rnak.:/ Aki eddig a legjobb barátom volt, ő továbbra is jófej velem, de a többiek meg semmibe vesznek.

Ezek miatt nagyon sokat szoktam stresszelni és nagyon bántja a lelkemet.:( Mit kéne tennem, hogy ne stresszeljek annyit, vagy, hogy megjavuljanak a kapcsolataim?

A válaszokat előre is köszönöm!


2017. dec. 26. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"...több legjobb barátom..."

Ilyen nincs.

Legjobb barat = egy szemely lehet

Legjobb barataim = lehet tobb szemely


En ugy erzem, feltekeny vagy, mert kiestel a kozponti szerepbol.

A mostani "legjobb" barataid jo esellyel eltunnek az eletedbol, amikor kozepsuliba mesz, szoval ne stresszelj ezen.

Es sose felejtsd el a kulonbseget az ismerosok, a haverok, a baratok, es a legjobb barat kozott. Ismerhetsz ezer embert, lehet husz haverod, lehet ot baratod, de csak egy legjobb-igazi barat (de ezt en is csak 25 evesen ismertem fel, xok keseru csalodas utan)

2017. dec. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyire érdekel mások véleménye, a jöttment barátok? Mások reakciójából szerzel kamu önbizalmat?


Ha a helyemben lennél, akkor te már felakasztottad volna magad...!

2017. dec. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezek hol barátok, max. osztálytársak, akikkel jóban voltál. akik eddig is szerettek, meg jól érezték magukat veled, azok ezentúl is így fognak érezni, akik meg ilyen miatt elpártolnak, mert van egy menőbb, őket meg felesleges sajnálni. nem kell ezen stresszelni, majd idővel úgyis kiderül, ki döntött jól.
2017. dec. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, teljesen igazatok van, de akkor is sz@rul esik:/
2017. dec. 26. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!