Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiúk. Ti mit reagálnátok, ha...

Fiúk. Ti mit reagálnátok, ha meglátnátok hogy az egyik barátotok karján elég sok vágásnyom van? 17/f

Figyelt kérdés

Nem olyan régen ismertük meg egymást, de mostanra kb legjobb barátok lettünk.

Ő is kb olyan szar helyzetben van mint én (nincs mindig elegendő pénzünk), de neki még annyival rosszabb, hogy az apja alkoholista. Nem mostani vágásoknak néznek ki, régebbiek, 1-2-nél elég vastag heg van neki.

Ezek szerint megpróbálhatott öngyilkos lenni?



2017. dec. 30. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Vagy kaszagyárban dolgozik nem?
2017. dec. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Uszás02 válasza:
13%
Szerintem vagy öngyilkossági kísérlet történt,vagy az apja bántotta.
2017. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Inkább arra gyanakodnék, hogy nem öngyilkossági szándékkal vagdalja magát, fájdalomra ugyanis a szervezet endorfint szabadít fel, ami természetes antidepresszánsként működik. Ezért vagdalja magát sok szorongó, depressziós ember.

De lehet akár baleset, bántalmazás nyoma is.

2017. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha jó cimbi, megkérdezném tapintatosan, mert érdekel, hogy fatságot ne csináljon a jövőben.
2017. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha valóban a barátom, rákérdeznék, hogy hogyan "szerezte be" a vágásokat.
2017. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűbb, hogy saját magát vagdossa. Beszélj vele erről és próbáld lebeszélni róla.
2017. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőre semmit, ugyanis nekem is van egyik karomon pár szép csík, csak azt nem tudja senki, hogy egy ághelyes fa és egy körfűrész tehet róla, meg egy nagy adag szerencse, hogy nem vitte le a karomat.
2017. dec. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
73%

Ha a barátod, beszélj Vele. Ne tàmadd le. Tàmogasd. Persze ne az önpusztító cselekedetekre. (Szerintem itt arról van szó.) Ne lègy rà dühös, türelemmel kezeld. Ez csak pár dolog, amit én szerettem volna ha tesznek a barátaim. Próbàlj úgy közeledni, hogy ne èrezze kellemetlennek a helyzetet. Ne vond kèrdőre. Ne èrezze magàt mèg azért is szarul.

Remélem sikerrel jàrsz, és minden rendben lesz Vele.

18F

2017. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem ha jót akarsz neki inkább ne tudja meg... Velem is ez volt aztán megpróbáltam lebeszelni róla beleszerettem osszejottunk ő fojtatta és elkeseredesemben én is elkezdtem... Amit nem tud az nem is fáj neki
2018. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!