Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha 12 éves...

Mit csináljak, ha 12 éves lány vagyok, és van egy barátnőm, akinek nem én vagyok a legjobb barátnője, de én bármit megtennék hogy én legyek az?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 12:43
 1/10 manó1235 ***** válasza:
100%
Keress egy hozzád méltó barátot, rossz örök harmadiknak lenni, én is az voltam általános suliban. Tudom úgy tűnhet hogy ezek a barátságok örökké tartanak, de hidd el amint beköszönt a középsuli a 90%-uk megszűnik, a sok új ember miatt, külön suliba járnak, más lesz az érdeklődési kör, és így tovább. Akinek harcolni kell a figyelméért, az már régen rossz. :) 12 éves vagy húúú rengeteg barátod lesz még :D ne aggódj nem maradsz ki semmiből, tessék ismerkedni másokkal, haverkodni :) annyi ember van még rajta kívül :D 24/L
2017. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!
2017. dec. 31. 13:02
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Pénzzel a legtöbb dolgot meg lehet venni. Vegyél neki drága ajándékot.
2017. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Hat ezen a kérdésen most szetrohogtem a fejem:D:D:D
2017. dec. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mi a bajod vele?
2017. dec. 31. 13:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Régen én is sokszor voltam így, de hidd el később megbánod ha tepersz utána és szégyellni fogod hogy egy olyan ember után rohantál akinek nem voltál fontos. Én is már bánom hogy foglalkoztam azzal akik leszartak kb. Keress más barátokat hidd el van valaki akivel kölcsönösen legjobb barátok lehettek. Én is megtaláltam sőt többet is és nagyon szeretem őket. Csak annyi a titka hogy keresni kell őket és olyat aki illik hozzád és tisztel téged. :) Sok sikert hozzá. 17/l
2017. dec. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
De ez a kérdés, hogy kerül ide? A gyerekmunkát a törvény szigorúan bünteti, hacsaknem vagytok színészpalánták.
2017. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bőven van időd ilyeneken stresszelned magad!... Az emberi viszonyok olyan 18-24 évesen dőlnek el hosszabb időre
2017. dec. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Olyan vicces ez a kérdés:D Hey kiscsaj menj fel az xvideos.com oldalra, tanácsokat adnak hogyan szerezz meg valakit legjobb barátodnak.
2017. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
A barátság "kölcsönösségen" alapszik. Ha egyszer neki nem te vagy a legjobb barátnője, ninc értelme erőltetni.
2017. dec. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!