Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a velemenyetek a temaval...

Mi a velemenyetek a temaval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom, akivel regota ismerjuk egymast. Elkoltozott egy masik varosba,mert ratalalt a nagy szerelem.Neten szoktuk tartani a kapcsolatot, de mikor eloben hoznank ossze talit, akkor epp elotte szol egy kicsivel, h ebben a varosban van, kikoti elore, h egy oracskara er ra, meg igazabol ugy, hogy beulunk valahova. Ha epp nincs nyitva semmi, akkor felejtos a dolog. A pasija van eloterben. Nekem az jon le, h o csak latszat miatt tartja fent a kapcsolatot, h elmondhassa, h van baratnoje. Neten szokott irogatni, de eloben meg alig akar talizni. Mi ertelme enbek?
2018. jan. 1. 17:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miert ide, hogy irok? Lecci fejtsd ki bovebben.
2018. jan. 1. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:
Távol is van, párja is van, ne erőltesd. Ő már inkább csak ismerős, mint barát és alighanem ő is így tart számon téged.
2018. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Néha elgondolkodtam, hogy nem az én barinőm írta ki ezt a kérdést. Nagyon hasonló a stílusotok és a probléma. Leírom neked a másik oldal nézőpontját ;)

Én egyetem miatt költöztem másik városba. Barátnőm foylamatosan írogat, hogy találkozzunk. Már beszélgetni se szoktunk, mert csak azt kérdezi, hogy mikor jövök haza, mikor érek rá, pár perc időm csak van..... Nem akarja megérteni, hogy 3 napom van egy 100 oldalas latin orvosi szöveget megtanulni. Leírom neki, hogy hónap végén, vizsgál után, ok. Másnap újra jön a kérdés, hogy most hétvégén miért nem jó? Hidd el elég idegesítő. És ahogy már írtam nem is beszélünk másról, én már meg se nézem napokig az üzeneteket, mert tudom, hogy mindig ugyan az.


Ha meg találkoztok miért nem jó a beülni valahova és beszélgetni?


Én és valószínüleg barátnőd is azt szeretném, hogy legyen egy barátom, akivel neten mindent kibeszélhetek és ha tudom h most lesz időm és szeretnék is találkozni, akkor majd szólok h na most.

2018. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy nagy ívben le.kell szarni. Ha ennyire tart csak, akkor hagyd a francba, és fogadd el, hogy csak lelki szemetesnek vagy jo... nem könnyü, jopárszor átéltem, ugyhogy már nem is barátkozok senkivel


28n

2018. jan. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!