Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan esik rosszul?

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Két barátőmmel idén lettünk gimisek. Van egy lány az osztályunkban akivel jóba vagyunk, bár én kevésbé. Kedves és jófej is bár eléggé hangulat ember. Nem egyszer fordult elő, hogy négyesbe beszélgetünk és mondta az egyik barátnőmnek, hogy majd hétvégén elmennek moziba, kávézni ... és volt amikor meghivatta magát hozzájuk. (Mesélte néha ő is erőszakosnak érzi, de nem akarja megbántani) Valamint mindkettőjüknek mondta, hogy majd nyáron elhívja őket 1 hétre. Igazából ezzel nem is lenne bajom, de az, hogy kb direkt előttem mondja eléggé bánt és zavar... (Mintha az arcomba mondaná, hogy nem kedvel😕)

2018. jan. 5. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok az ilyen ember,teljesen jogos. Én átérzem a fájdalmad. :D Nagyon uralkodó típusok tudnak lenni és direkt kimutatják,hogy ők a dominánsabbak. Csak el akar nyomni,harcolj vissza,ha szeretnél,de én jobban ajánlom azt,hogy hagyjon hidegen. Azt nem szeretik,ha valaki nem figyel rájuk,szóval lehet vissza vesz a nyomulásból és feladja. Ha meg végképp nem tűröd,akkor mond el a barátaidnak amit gondolsz és lehet ők maguk meg fogják neki említeni,hogy ne legyen ilyen pofátlan.
2018. jan. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jogos, nekem is rosszul esne.
2018. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az 1-es hozzászólóval,azt nem szeretik ha nem figyelnek rájuk.Legjobban ezzel lehet kütni valakinél a biztosítékot.Jogos,hogy rosszul érint.Nekem is van ilyen úgymond barátnőm.Aki teli szájjal újságolta,hogy a másik közös barátnőnket meghívta születésnapi tortára-ezzel arra célzoitt engem nem,pedig felköszöntöttem.Meg más dolgokból is általában kimaradtam.Végül rájöttem mi nem is vagyunk barátok sose voltunk csak szimpla ismerősök és elkezdtem ennek megfelelően viselkedni vele,távolságtartóbban és van hatása.Kuncsorogna vissza,de már nem érdekel.
2018. jan. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!