Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ő lenne a legjobb...

Tényleg ő lenne a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel már 9 éve ismerjük egymást, és korántsem voltunk a kezdetektől ilyen jóban. Az első öt évben valamikor én vetettem véget a barátságunknak, utánna meg ő szart le engem , úgyhogy nem igazán foglalkoztunk egymással.

Miután iskolát váltott, mivel közel lakunk hozzájuk ráírtam, és találkoztunk párszor. Az idők során egyre többször, majd legjobb haverokká, barátokká váltunk. Ez volt két éve.

Nagyon szórakoztató vele lenni, úgy érzem mellette tényleg önnmagam tudom adni.

Többször aludtam már nála, legelső alkalommal az emeletes ágyról lementem alulra ahol ő volt, mert féltem , és összebújva aludtunk. Így belegondolva rohadt sokat jelent nekem, és mindig is problémám volt az emberekkel akiket túlontúl megszeretek.

Szóval ahogy telt az idő ők elköltöztek, így nagyon keveset tudunk találkozni, minden második hétvégén csak. Mivel egy osztályba sem járunk, így sem tudunk sülve főve együtt lenni.

Ma áthozta a cuccaimat, amiket otthagytam nála, mert a közelben volt, és utána ment is tanulni. Már nem találkoztam vele 2 hete ezért nagyon hiányzott, de ő rendkívül ritkán szokott áthívni, sokáig minden találkozást én kezdeményeztem, múlkor volt egy alkalom amikor ő hívott át, meg egyszer kihívott sétálni.

Lehet hogy az a baj, hogy túlságosan ragaszkodom az emberekhez, és félek hogy ez a barátságunk kárára fog menni, mert egyre távolabb érzem őt tőlem, és én ilyenkor automatikusan az "i dont give a fuck" módba váltok, ami csak ront a helyzeten. Nem tudom mit tegyek.

Köszi ha végigolvastad, bármilyen tanácsot elfogadok !

14/L



2018. jan. 6. 22:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most megkrédeztem tőle hogy holnap akar e talizni, de azt mondta hogy nem..
2018. jan. 6. 22:53
 2/11 anonim ***** válasza:
Vard meg hogy o keressen
2018. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Neten szokott írni, de szerintem beleőszülnék mire ő elhívna valahová..
2018. jan. 6. 22:57
 4/11 anonim válasza:
Szia. Az én véleményem az hogy a távolság sok barátságot tonkretesz, ráadásul a barátnőd biztos szerzett egy masik barátnőt, és sajnos nem tud ketté szakadni. Nem veled van a gond. A ragaszkodsz nem mindig probléma.. 😊
2018. jan. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A ragaszkodás**
2018. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy van pár barátja, de senkit nem szokott áthívni magához csak engem, ès az állítása szerint még mindig legjobb barátok vagyunk.

Nem mintha az embernek nem lehetne több jó barátja.

2018. jan. 7. 23:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem csak nem akar megbántani igy nem mondja meg hogy mi is a helyzet.Sztem tuti hogy vannsk uj barátai és inkább velük lóg.
2018. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Haver, attól hogy vannak más barátai még velem miért ne lóghatna? Nekem is van egy másik legjobb barátnőm akivel rohadt sokat vagyok, mégsem lett hirtelen megtiltva nekem hogy bárki mással talizzak.
2018. jan. 9. 15:59
 9/11 A kérdező kommentje:
Még ő különben is inkább antiszoc fajta
2018. jan. 9. 16:00
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaa vágom mit erthettetek félre. Még mindig egy városban lakunk xD Kb 40 perc séta.

A városba meg nincs kedve bejönni, volt olyan hogy pl mondta jó lenne ha átmennèk, de én mondtam hogy eleve megyünk be a központba, oda nem akart jönni.

Nem költöztek olyan messzire, csak eddig szomszédok voltunk. Rég nem ugyanabba a suliba járunk, szoval az sem lehet a baj.

2018. jan. 9. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!