Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normalis, ha nem nagyon...

Normalis, ha nem nagyon akarok mar ezek miatt baratkozni vele? 17L 17L

Figyelt kérdés

A lanynak minden pentek esteje arrol szol, hogy ugy leissza magat, hogy a szombatja 90%ban csak hanyasbol fejfajasbol all.

Es fsszhianyos is, soha sem tud leallni azzal hogy “jajj meg nem volt palim kell mar egy” meg “meg 18 elott el akarom veszteni” (!!!!)

Elso csokja is par hete volt full reszegen, haverok meseltek el neki :D a fiuval azota nem is beszelt amugy

Szilveszteri buliban sajnos egy tarsasagban voltam vele, es lattam hogy nagyon kelletti magat a fiuk elott.

Gaz, ha ezek miatt mar nem akarok baratkozni vele? Nyar ota ilyen, es nem tudom, elotte teljesen mas volt. Elitelte ha valaki leissza magat a sarga foldig, az elso csokjat emlekszem elmeselte, hogy azzal akarja, aki nem egy egyszeri alkalom lesz es hogy egy jo elmeny legyen...😅 a lanyokat is lenezte, akik ilyen full kivagott felsokben jarkalnak, erre o is elkezdett :))

Egyszeruen nem ertem hogy tud megvaltozni ennyire valaki, es pont abba az iranyba, amit allitolag nagyon elitelt. Baj, ha ezek miatt mar nem annyira kedvelem es nem is akarok vele nagyon baratkozni?


2018. jan. 8. 17:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Már úgy értem, hogy nem baj, ha nem akarsz vele barátkozni.
2018. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!