Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek bántó lenne egy ilyen...

Nektek bántó lenne egy ilyen baráti vélemény?

Figyelt kérdés
Egy elég komoly műtétre kell mennem. Barátnőm aki mondjuk szült már, sajnos nagyon rossz dolgon esett át, volt egy baba akit 18 hetesen elvettek tőle, utána pedig egy vetélése. De persze 3 gyönyörű fia van. Igaz nem szültem még, bár ez elég nagy kaliberű műtét lesz, hát persze hogy az ember izgul. Azt a választ kaptam, hogy ne izéljek már, belőle egy gyereket is kivettek kettőt pedig megszült. Persze hogy az is nagy tragédia volt, de azért más műtét is lehet nagyobb kaliberű és veszélyes, nem csak a szülésből áll a világ.... igy persze ezt nem mondtam neki, de nagyon bánt a hozzá állása....
2018. jan. 9. 16:57
 1/6 anonim válasza:
31%
Szia! Még én sem szültem, de biztosan nagyon nagyon fájdalmas lehet, főleg azzal, amilyen tragédiákat át élt a barátnőd. Te meg ugye, mint írtad, mondtad neki,hogy nagyon izgulsz, erre nem csodálom, ha ő kicsit dühbe jött, mivel ő úgy gondolja, a szülésnél nincs nagyobb fájdalom. Szerintem egyáltalán nem kell rá haragudnod. Biztosan nem komolyan gondolta, csak a pillanat hevében. Ne haragudj rá ezért a kis dologért!:)
2018. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, valószínű kicsit lehet túlzásba vittem.
2018. jan. 9. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, empatikus vagyok meg minden de ebben én nem tudom megérteni mi lehet a bántó amikor egyértelműen nyugtatasnak szánta a mondani valojat azok alapján amit leírtal
2018. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok nő manapság azt gondolja, hogy a középkorban vagyunk még most is és 1 szülés olyan nagy dolog. Persze qván fáj, meg nem egy nyaralás, de azért inkább szülnék, mint pl 1 szív vagy agyműtét. Esetleg szervátültetés. Barinőd egy önző dög, meg egoista is.
2018. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egy bölcsesség fog kihúzása miatt is úgy izgultam,hogy hasmenésem volt előtte 2 napig. Pont akkor műtötték egy haveromat orrsövény műtétje volt. Mondta,hogy ne izguljak,őt most műtötték még be is altatták ha ezt ő kibírta akkor én is a foghúzást.Nyilván kedves szavakkal és bátorítóan,nem pedig undorító,flegma hangon.Pedig 100x nagyobb műtétje volt mint az én foghúzásom még is ő bátorított :D


Szerintem bármilyen beavatkozás rossz és izgul az ember.

Csak sokan nem mérik fel,hogy ők már túl vannak rajta és úgy könnyebben beszél,hogy ez meg az megtörtént. De aki éppen egy műtét vagy bármilyen dolog előtt áll k---vra nem fogja ez vigasztalni,hogy 2 gyereket szült meg császározták, ő vállalta a gyereket. Tudta,hogy ezzel jár.


De ha műtétre kerül a sor az általában nem az ember akarja,hanem mert muszáj. Gyereket meg az vállal aki akar.


Barátnőd finomabban is közölhette volna mindezt az tény.

2018. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, egyáltalán nem bántó, hiszen alighanem, éppen a megnyugtatásod volt a célja.
2018. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!