Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek van egy ellenkező nemű barátja, akivel ennyire közel állnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akit szeptember óta ismerek, közös képzésre járuk és nagyon jóban lettünk egymással. A suliban kb. egész nap együtt vagyunk, ritkán lehet minket külön látni, de igazából van egy baráti körünk az osztályon belül, tehát nem vonulunk félre a világtól. Olyan, mintha a másik felem lenne, nagyon hasonló személyiségünk van, ezért is vagyunk ilyen jóban.


Volt egy kirándulás, sokat kellett utazni, visszafelé már mindenki nagyon fáradt volt, leginkább aludtunk. Mindketten kicsit gátlásosak vagyunk, nehezebben nyílunk meg emberek felé, úgyhogy kellett szerintem pár óra, hogy úgy döntsön, rám dőlve szeretne aludni. Persze ez nem volt kényelmes számára, mert alacsonyabb vagyok nála, viszont ezek után én is felbátorodtam és végül én aludtam az ő vállán. Hiába vagyunk nagyon jó barátok, erre eddig nem volt példa.


Még a közös baráti körünkből is volt, aki azt hitte, hogy esetleg több van közöttünk barátságnál, pedig nincs. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ennyire ritka lenne, hogy valakinek ilyen közeli (ellenkező nemű) barátja legyen?


20-as éveink elején vagyunk.


2018. jan. 11. 19:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#16-18-as vagyok.


Nem én vagyok beszűkült, sőt, pont hogy sokkal jobban átlátom a helyzetet mint te. A srác valszeg az alkalomra vár, hogy legyen egy kis esélye, te meg barátzónáztatod. Egyedül neked nem esik le, mi a szitu. :)


Am, ha nem jössz be neki, mint csaj, akkor miért nem szed fel valakit, hm? Nyugi, csak rád vár, de te az életbe nem fogsz vele kezdeni, csak talonban tartod, hogy vki rajongjon érte. XD

2018. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Milyen jó, hogy te mindenkinél mindent jobban tudsz. Kár (illetve, dehogy kár), hogy engem egyáltalán nem ismersz. Továbbra is az a véleményem, hogy nem lehet mindenkire egy véleményt ráhúzni. Mehetsz máshova észt osztani.
2018. jan. 12. 21:38
 23/23 anonim ***** válasza:
Jó, akkor életetek végéig a legjobb öribarik lesztek, mint a mesében, ez jobban tetszik? :) Nyugi, jövő ilyenkor már beszélő viszonyban sem lesztek. Tapasztalatból mondom.
2018. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!