Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van közöttetek olyan, akinek...

Van közöttetek olyan, akinek van egy ellenkező nemű barátja, akivel ennyire közel állnak egymáshoz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akit szeptember óta ismerek, közös képzésre járuk és nagyon jóban lettünk egymással. A suliban kb. egész nap együtt vagyunk, ritkán lehet minket külön látni, de igazából van egy baráti körünk az osztályon belül, tehát nem vonulunk félre a világtól. Olyan, mintha a másik felem lenne, nagyon hasonló személyiségünk van, ezért is vagyunk ilyen jóban.


Volt egy kirándulás, sokat kellett utazni, visszafelé már mindenki nagyon fáradt volt, leginkább aludtunk. Mindketten kicsit gátlásosak vagyunk, nehezebben nyílunk meg emberek felé, úgyhogy kellett szerintem pár óra, hogy úgy döntsön, rám dőlve szeretne aludni. Persze ez nem volt kényelmes számára, mert alacsonyabb vagyok nála, viszont ezek után én is felbátorodtam és végül én aludtam az ő vállán. Hiába vagyunk nagyon jó barátok, erre eddig nem volt példa.


Még a közös baráti körünkből is volt, aki azt hitte, hogy esetleg több van közöttünk barátságnál, pedig nincs. Ezért merült fel bennem a kérdés, hogy vajon tényleg ennyire ritka lenne, hogy valakinek ilyen közeli (ellenkező nemű) barátja legyen?


20-as éveink elején vagyunk.


2018. jan. 11. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
egy ideális kapcsolatban a két fél nagyon jó barát. a szerelemnek kevés köze van hozzá.
2018. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

10-es, akkor azt mondod, hogy olyan emberrel kell összejönni, aki barátnak nem lenne annyira jó, mert akkor nem pazarlódik el a barátság? :D Nem pont az a lényege a hosszútávú kapcsolatnak, hogy olyan emberrel légy együtt, aki egyben a legjobb barátod is?

Mindegy, mondom, csináltok, amit akartok, én nem csinálnék ilyen baromságot, de a ti dolgotok.

2018. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
12-es, egészségedre. :)
2018. jan. 11. 20:16
 14/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :)

Amúgy lehetünk itt cinikusak, csak van, aki nem ért egyet azzal, hogy semmit se számít a párkapcsolatoknál, hogy mennyire egymáshoz illene két ember, csakis a cukormázas, elolvadós "szerelem". Nekem már van tapasztalatom ilyen hozzáállású lánnyal, remélem, több nem lesz.

2018. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Hol mondtam én azt, hogy nem számít, hogy a két ember közel álljon egymáshoz és legalább olyan jó viszony legyen közöttük, mint esetemben a fiú barátommal? Egy szóval nem említettem ilyesmit. Számít, nagyon is. Viszont csak azért nem tartom jó ötletnek összejönni valakivel, mert nagyon jó barátok vagyunk, de érzelmek egyáltalán nincsenek. Nem érzek testi vonzalmat sem iránta, ő sem irántam. Teljesen felesleges lenne erőltetni egy kapcsolatot jelenleg. Hogy később mi lesz, vagy lesz-e köztünk több, az majd kiderül. Jelenleg nincs.
2018. jan. 11. 20:28
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

Annyira imádom ezt a "túlságosan féltem a barátságot" kamu bullshitet. :)


Velem is eljátszotta ezt egy lány, a vége az lett, hogy még a családommal is g*ci volt, nem csak velem. Kicsit több mint két hónapja nem beszélünk, szóval nagyon jól megvan nélkülem. Gondolom eleve addig akart a "legjobb barátom" lenni, ameddig nem talál magának olyan faszit, akivel le is hajlandó feküdni.


Nálatok is ez lesz, jön majd egy pasi v csaj, a barátság meg megy a levesbe.

2018. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szóval azért, mert a 7 milliárd emberből nektek nem működött, akkor másnak se fog? Na ne.
2018. jan. 12. 12:30
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, az emberek mind egyformák, egyformán kicsinyesek. Mindenki önző, és mindenki csak kihasználja a segítőkész embereket. Vagy te vagy a srácnak egy barátnő-pótlék, vagy te használod a srácot mankó-pasinak.


De tudod mit? Gondolj csak bele! Jön majd egyszer egy szimpatikus lány, aki bejön a srácnak, és mondjuk össze is jönnek. Szerinted ez a lány nem fogja őt kisajátítani? Vagy szerinted jó néven fogja venni, hogy egy másik lány, azaz te a fiú körül sertepertél? És majd veled pont ugyanannyi időt tölt, mint azzal, akivel sexel is, és akibe elméletileg szerelmes?


Ennyire nem lehetsz naiv. XD Vagy szerinted ezt a hatalmas barátságot a végtelenségig lehet folytatni? Ugyan már...

2018. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy neked ennyire szegény az életed és szűk a látóköröd. Attól, mert neked valami nem működik, még nem igaz a világon mindenkire. De ha ezt nem érted meg, az a te gondod.
2018. jan. 12. 18:15
 20/23 anonim válasza:

Az egyikőtök többet fog érezni, ez meg van írva valahova...

Már én is megpróbálkoztam ilyennel, de valahogy mindig valamelyikünk beleszeretett a másikba.

2018. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!