Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket zavarna ez a dolog?

Titeket zavarna ez a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy lány, interneten ismertem meg,jó ideje beszélünk. Terveztük holnapra a találkozást, de családi dolog jött neki közbe. Nézegettem a profilját, és egy csomó fiú beszívecskézte, és a lány is a fiúkét. Én meg mivel eléggé megkedveltem, össze is vesztem vele,hogy ne is raboljuk egymás idejét, biztos vannak más fiúk is(eléggé érzékeny vagyok). Ti mit tennétek?
2018. jan. 13. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, engem zavarna, ha valaki úgy viselkedne velem, ahogy te ezzel a lánnyal. Örülnék is neki, hogy lekopott az illető.
2018. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha akarnék valamit a lánytól, természetesen engem is zavarna, én elköszönnék tőle. :)
2018. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő meg látszólag kedvel, mondta is,hogy ő tud várni a későbbi találkozóra..nem tudom mi legyen..
2018. jan. 13. 16:37
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

"Beszívecskézte a profilképét" xD

Hiába iszonyat pocsék film, akkor is eszembejutott A kör.

"Te szereted az egyszarvús matricát?, mosolygós fej, Igen, szeretem az egyszarvús matricát, mosolygós fej"

2018. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Ezek után nincs tennivalód. A hisztid után nem valószínű, hogy ad még esélyt neked az a lány.
2018. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szoktam beszívecskézni más fiúk profilját, szerintem tipikus r***c dolog. Ha a leendő fiúm szívecskézné más lányokét, tuti elgondolkodnék rajta hogy mit is akarok én tőle, amikor másokat is nézeget. Persze, azért van a szeme, és még együtt sem vagytok. Nekem rosszul esne, talán szóvá tettem volna, de talán picit finomabban is fogalmazhattál volna. Hisztijének nem volt helye. Ha normálisan nem tud válaszolni (mondjuk te sem voltál túl kedves...) akkor a továbbiakban a problémákat sem tudnátok megbeszélni. Ez az én nézőpontom. Azért érdekelne hogy végül mi lett a vége:)


16/L

2018. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

“Hisztijének nem volt helye. Ha normálisan nem tud válaszolni (mondjuk te sem voltál túl kedves...) akkor a továbbiakban a problémákat sem tudnátok megbeszélni. Ez az én nézőpontom.”


Elég hülye nézőpont. Főleg mert a kérdező egyetlen szót sem írt az adott lány válaszáról, vagy hisztiről, ez csak a te kis buksidban létezik. De azért ítélkezel. Klassz kiscsaj lehetsz.

2018. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan kiakadtam régebben lemondott találkozók miatt, szerintem kinövöd majd idővel.
2018. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívecskézze tovább a veszett Pulikutyát is. Hagynám.
2018. jan. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!