Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hol rontottam el?...

Szerintetek hol rontottam el? .14/L

Figyelt kérdés
Nem rég buliba megismertem egy lányt. Kb 1 hónapja. Kiderult hogy csomó kozos van bennunk, jóba is lettunk, találkoztunk. Mondhatni nekem nagyon fontos lett rövid idő alatt. Aztán most konkrétan lesz**r. Ír, aztán 20 perc múlva ír vissza. Most meg már szombat óta nem ir. Megkerdezte mi a helyzet vissza írtam neki kérdeztem vele mivan. Azóta nem ir +fent van szinte mindig :') Nekem rohadt fontos mit tegyek? Nagyon jó barátnőmnek hittem.. Már szinte lassan belebetegszem ebbe, hogy az emberek folyton ezt csinálják velem.

2018. jan. 15. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek az interneten..De valami nem stimmel veled, ha egy hónap alatt így meg kedveltél valakit és belebetegszel ha nem ír vissza azonnal, vagy 2 napja nem írt rád. Talán vannak más emberek is az életében és nem akarja, hogy ráakaszkodj.

Egy hónap alatt senkiből nem lesz "nagyon jó barátnő" aki ezt hiszi az csak felszínes kapcsolatokat épít, ezért már egy átlagos haverság is nagy barátságnak számít nála

2018. jan. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem ír neked mindig akkor már nem vagy fontos neki? Nem mindenki tud ám egész nap a gép előtt kuksolni, és azt nézni, hogy ki mikor ír neki. Túlreagálod, nyugi van. :D
2018. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek a mai fiatalok... 10-15 évvel ezelőtt ha a barátnőm nem válaszolt az sms-re, vagy nem vette fel, akkor átmentem hozzá, és "megfenyegettem", hogy legközelebb szétrúgom a valagát. :D Persze, akkor szerintem még sokkal szorosabb, akár életre szóló barátságok köttettek, ahogy nekem is ezzel a bizonyos barátnővel.

Eszetekbe jutott már, hogy a folytonos pötyögés helyett inkább személyesen csináljatok együtt dolgokat?

2018. jan. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó. Pont ezaz hogy bár rövid ideje ismerem de eddig sokmindent együtt csináltunk és ja..
2018. jan. 15. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!