Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Arrogáns a barátnőm? Vagy...

Arrogáns a barátnőm? Vagy túlreagálom.

Figyelt kérdés

Elore is elnezeseteket kerem az ekezetek hianyaert!

23 evesek vagyunk, mindketten dolgozunk, onallo eletet elunk. Van egy olyan tulajdonsaga, hogy barmit eszik, barhogy erez, barkivel talalkozik, mindent megoszt a kozossegi median. Ez alapbol baromi idegesito, de probaltam elfogadni olyannak, amilyen.

Nos, en kulfoldon elek es meghivtam magamhoz. Vettem repjegyet, minden egyes centet en fizettem amig itt volt, csak hogy lathassam. A repulouttol kezdve a vacsorakig, a tajkepeken keresztul a lakasomig mindent megosztott a neten, meg total ismeretlen emberekkel is rakott fel fotokat, kiveve velem.

Kicsit furan viselkedik evek ota, mindent elvar, hogy en fizessek ki.. elmegyunk kajalni ketten, meghivom, es azzal a szoveggel rakja ki a kepet hogy “kenyeztetem magam egy kis olasz vacsival”.

Nem tudom mennyire reagalom ezt tul, szeretnem olvasni a velemenyeteket, elvileg a kozossegi mediat nem kellene komolyan venni ennyire!? A valo eletben amugy rendes velem.


2018. jan. 16. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a tipikus maga mutogató ember.

Az aki tényleg minden pillanatát a közösségi oldalnak éli, és ezt nem a munkája miatt eszi(pl szinész, vagy énekes, vagy más közszereplö), akkor egyszerüen azt akarja, hogy mindenki öt nézze. Hogy téged miért nem tesz ki az azért van mert te nem vagy megfelelö neki ahhoz, hogy mutogasson. Egy olasz vacsora egy repülöút mutogatni való, de te nem vagy az. Föleg, ha meg sem emít, hogy a barátomhoz repülök, a barátommal eszünk...

Ha megemlít ezekben a posztokban, akkor lehet csak azt gondolja, hogy ez téged zavarna... De ha meg sem említ akkor egyszerüen te nem vagy alkalmas mutogatni valónak. Kérdés, hogy ha nem büszke rád, ha nem vagy érdemes egy posztnak akkor minek van veled.

2018. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem arrogáns, csak kihasznál. Nem lehetsz fontos neki, ha minden szart megoszt, de rólad nem esik szó soha.
2018. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Impulzusfüggő ember, és önző. Miért nem keresel olyat akire nem kell vagyont költeni és meg is becsül?
2018. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kihasznál. Én leépíteném nagyon gyorsan.
2018. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl, de én az első "elvárás" után megmutattam volna neki, hol az ajtó.
2018. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez elviselhetetlenül hangzik. Szerintem egyáltalán nem reagálod túl, sőt, inkább túl elnéző vagy. Az teljesen oké, hogy örömét leli a közösségi médiában, de hogy gyakorlatilag ott éli az életét az magamutogatás és eléggé visszataszító.
2018. jan. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A közösségi média szövi át az életét. Szerintem rosszul jársz vele, hiszen ahogyan utaltál rá a saját személyes magánjellegű dolgaidat teregeti ki "idegeneknek". Nem is tűnik úgy a leírásod alapján, hogy veled foglalkozna, véleményem szerint arra kellesz neki, hogy kérkedhessen a kapott dolgokkal.


"Kicsit furan viselkedik evek ota, mindent elvar, hogy en fizessek ki.. elmegyunk kajalni ketten, meghivom, es azzal a szoveggel rakja ki a kepet hogy “kenyeztetem magam egy kis olasz vacsival”."


Ezek a mondataid árulkodóak. Ebből nyilvánvaló, hogy kihasznál téged.

2018. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%

kihasznál. ezt a kapcsolatot szerintem hagyd abba, ha csak nem vagy mazoista vagy te nem szeretnéd esetleg másra kihasználni.

már csak a szövegedből is ki lehet venni, hogy te sem szereted őt igazán: "amugy rendes velem"... nem rendesnek kell lennie hanem szerelmesnek, mindent odaadónak, kívánatosnak, akivel az egész életedet megosztanád.

ne haragudj hogy ezt mondom de amit írtál ez nem is igazi kapcsolat.

2018. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó: szerintem nem párkapcsolat, csak barátok.
2018. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon jó vége ennek nem lesz az biztos. Szerintem minél hamarabb kiszállsz ebből, annál könnyebb lesz. Esetleg meg lehetne beszélni vele, hogy ez zavar.
2018. jan. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!