Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez jogosan esik rosszul, vagy...

Ez jogosan esik rosszul, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Jóban lettem egy fiúval a nyár során egy utazás alatt. Később is tartottuk a kapcsolatot, szinte naponta beszélgetünk, egyszer voltunk is együtt bevásárlókörúton Bécsben és az SCS-ben. De Ő pesti, én pedig Győrben lakom, ettől függetlenül jóban voltunk.

Pénteken volt a 18. szülinapom és volt egy hatalmas meglepibulim. Tegnap nézegettem a csoportot az egyik barátnőm telefonjáról és a srác először megkérdezte, hogy Ő mégis miért van a csoportban, utána pedig mondta, hogy szívesen eljönne, de az anyukája nem engedi, mert buszra, vonatra nem ülhet, elhozni meg nem tudják, mert a szülei nem lesznek otthon. Ez meglepett, mert legutóbb megoldotta, hogy Szegedre eljusson egy csajhoz "dumálni" a legsz.rabb időben, pedig én vagyok az, aki a hülye hisztijeit hallgatja és vigasztalja akár hajnal 2-kor...


2015. aug. 30. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

jogos.

de akkor ne adj bele te ennyit a kapcsolatba.

2015. aug. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bevásárlókörúton Bécsben?Honnan van 18 évesen ennyi pénzed?
2015. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bankot raboltam.


Az a baj, hogyha meg mondjuk nem viselkednék így vele, akkor elkezdene bunkózni, azt pedig nem akarom.

2015. aug. 30. 16:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Van életed ám.


Amúgy B terv vagy biztosan.

2015. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
B terv? Ezt hogy érted?
2015. aug. 30. 19:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Úgy értem, hogy B tervnek jó vagy. Megpróbál keresni nálad "jobb" fej barátot, addig jó vagy te is. Vagy ha egyedül érzi magát, akkor elővesz téged, mert erre jó vagy.


Tudom durva, de ilyenek az emberek.


Tedd próbára, hogy kiderítsd, mennyire vagy neki fontos.

2015. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!