Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek az osztálytalálk...

Ti elmennétek az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés
20 éves osztálytalálkozó, 20 éve nem láttam ezeket az embereket. Felmerül bennem a kérdés, ha eddig nem éreztük szükségét, hogy megkeressük egymást, most mégis mi értelme van eljátszani, hogy de nagyon érdekel, hogy mi történt a másikkal 20 év alatt... Ti mit gondoltok?
2018. jan. 16. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Engem a kiváncsiság odavinne.
2018. jan. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érezném, hogy nem érezném jól magam, nem mennék el.
2018. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Ha az eddigieket mind kihagytad, akkor illene most végre menned! :)


Mamámék nemrég az 50.-et tartották, nagyon aranyosak 😊

2018. jan. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartottátok a kapocslatot eddig, akkor elég nevetséges hatást kelt az egész. Kb akkor arról fog szólni, hogy egymáséhoz méritek a farkatokat, hogy ki ért el többet az eddigi életében. Én pont ezért elmennék arconröhögni azokat akik lenéztek. Amúgy nem hiszem hogy bármi más késztetést éreznék hogy jópofizzak velük
2018. jan. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék el. Ha 20 évig nem érdekeltek, akkor ezután sem fognak.
2018. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Elmennék hencegni, hogy a csúnya, lúzer kislányból milyen vagány csaj lett :D
2018. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát, köszi a válaszokat. Még majd meggondolom. ;)
2018. jan. 17. 07:13
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mentem el egyikre sem, még a 10 évesre sem. Akikkel érdekeltük egymást, tartottuk a kapcsolatot és tartjuk is azóta. Senkivel nem vagyunk rosszban, akivel nem, de semmi közünk egymáshoz.
2018. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

Nézd, én nem igazán voltam jóban az osztálytársaimmal, az 5 évesre el sem mentem, mert éppen akkoriban költöztem ki Angliába. Úgy volt, hogy a 10 évesre sem megyek el, pedig kaptam meghívást, csak anyámék akkor látogattak volna meg a Pest megyei albérletemben. Viszont pár nappal a látogatásuk előtt rosszul lett az egyik kutyusunk így én töltöttem otthon azt a hétvégét, és mégis el tudtam menni az osztálytalálkozóra. Őszintén szólva, egyáltalán nem bántam meg, meséltem nekik az angliai évekről, az életmódváltásomról, a sportomról, teljesen jól jött ki a dolog.


Szerintem ha ez a kérdés így mocorog benned, menj el, biztosan nem fogod megbánni!

2018. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly volt az 5 éves osztálytalálkozónk. Sose szerettem azt az osztáyt, örültem hogy letelt a 4 év és végre megszabadultam tőlük. Ezért nem mentem el. Azonban ha lett volna néhány ember akikkel jóban lettem volna, akár még az érettségi után is, akkor valószínűleg elmentem volna. Egyébként a 33 meghívott + az osztályfőnök közül talán 17-en mentek el asszem... Ez is azt bizonyítja, hogy milyen jó volt a közösség
2018. jan. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!