Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találhatnék barátnő...

Hogyan találhatnék barátnő (ke) t magamnak? 19 éves lány vagyok, voltak barátságaim, csak elkoptak. Eléggé egyedül érzem magam.

Figyelt kérdés
Van barátom (távkapcsolat), ettől függetlenül hiányzik hogy nincs olyan barátnőm akivel meg tudnék beszélni komolyabb dolgokat vagy ki tudnék járni. Gimiben nem jött össze a barátkozás, ez az utolsó évem és jön az egyetem, félek hogy teljesen egyedül maradok. :(

2018. jan. 18. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Menjél zumbaórákra. Ahol szimpi a csapat, oda járj többet.
2018. jan. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemen nagyon sok lehetőség lesz erre. Sokkal több, mint eddig bármikor, nagyon sokaknak felsőoktatásban "nyílik ki a világ"...
2018. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

én 30 felett vagyok, ugyanez, távkapcsolat barátnők saját életükkel foglalkoznak. ha van jó ötlet én is várom :D akikkel jóba lennnék az a baj, hogy messze laknak és nem elérhetőek mondjuk 7végén teázni vagy forralt borozni. hétvégente elég magányos vagyok, pont azért mert párom külföldön dolgozik.

sztem nagyon fiatal vagy, vmi hobbid ha van amentén kéne ismerkedned, nekem is ez jutott eszembe, h újra kezdem a régi hobbijaimat, hátha új emberekkel tudok megismerkedni.

2018. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Majd egyetemen.

Nekem volt 1-2 nagyon jó barátnőm gimiben, évekig jól megvoltunk, együtt jártunk nyaralni, átjártunk egymáshoz, jóban-rosszban kiálltunk a másik mellett. Eltelt 15 év, és már sehol sincsenek. Elég hamar elkopott a dolog. Felnőttként más lesz, majd meglátod. Az emberek felnőnek a kapcsolataikhoz, megbecsülik a másikat.

2018. jan. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy szorongással küzdöm lassan fél éve, így nem szívesen megyek egyedül helyekre (pl. kondi, boltok, stb.). Ha lenne valaki aki mellett jól érzem magam, nyugodt vagyok, akkor nem lenne ilyen probléma. ^^" De nekem az is elég lenne ha legalább beszélgetni tudnék valakivel.
2018. jan. 18. 11:19
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keress netes fórumokat ahol hasonló problémákkal élők beszélgetnek (szorongás)
2018. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
13%

Szorongás ellen is a legjobbak az ilyen csoportos sport edzések: zumba, spinning, kangoo jump...

Egy ilyen csajos edzésen tutira nem fognak úgy lesni, mint ha egy férfiakkal teli konditerembe mennél.

2018. jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Mintha a konditermek nem lennének tele nőkkel. :DD

Másrészt az ott edző srácok nem azzal foglalkoznak, hogy bámuljanak. Mondjuk helytől függ, én eddig csak kulturált helyekre jártam.

2018. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

én járok pszichológushoz vele beszélem át a dolgaimat. felnőttként sokkal nehezebb barátnőt találni, kipotyogtak mellőlem, de nem is bánom, mert nem igazi barátok voltak. amúgy nekem fiú barátaim is vannak, meg párom a legjobb barátom. de persze jobb lenne egy kb. korombeli csajszival mondjuk moziba, színházba járni amíg nem talizok barátommal.

amúgy fősuli egyetem után szétszóródnak az emberek, saját család vagy férj lesz a minden és kb. les-zarják kivel mi van, max akkor tudsz velük barizni ha neked is lesz gyereked, de tényleg :D LOL ezt vettem észre. szóval ő értük már nem fáj a szívem. aki barát akar maradni az tartja a kapcsolatot, nem csak elvárja, h én keressem őket.

2018. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát, azért ha esetleg valakinek lenne kedve beszélgetni, nyugodtan írjon privit :)
2018. jan. 18. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!