Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mit akarhat?

Szerintetek most mit akarhat?

Figyelt kérdés

Kezdem az elejétől. Volt egy lány legjobb barátom akivel nagyon jó barátok voltunk, mindig segítettünk egymásnak.Nagyon fontos volt számomra. Aztán jött egy olyan dolog ami miatt azt mondta hogy már nem vagyok neki legjobb barátja. Na akkor már aznap este rámirt hogy hianyzom neki stb, de másnapra már ugyanúgy nem írt és ez olyan 1 hétig volt hogy ha írt is akkor pár szavas, vagy olyan hogy ez már sose leszünk legjobb barátok. Igen aztán megint rámírt hogy hianyzom neki és hogy minden a régi lessz, nem hadja hogy szenvedjek. Jó szép meg minden de rá 1-2 nappal megint mondja nekem hogy nem tekint rám legjobb barátként(azért itt eléggé ideges voltam rá egyéb okok miatt), aztán erre megint 2 nappal írja nekem hogy hiába mondja nekem hogy nem vagyok a legjobb barátja, ha veszekszunk ha nem neki mindig is én leszek. Megint szép és jó ez is de aztán erre 3 nappra mondja előben csak úgy random, hogy neki ez nem megy, legyünk sima barátok(nem csináltam semmit se). Hát jólvan mondom ha ezt akarja akkor legyen, másnap délután letiltott facen pedig egy szót nem beszéltünk ott amióta mondta nekem hogy nem megy neki,előben meg teljesen levegőnek nézett. Semmi köszönés. Tesómtól kerdezgetett rólam,hogy mizu velemyhogy vagyok, mit csinalok, stb.. Szóval itt már annyira összevoltam zavarodva hogy nem tudtam hol vagyok kb.. 1 hettel ezután rairtam hogy monja meg mi is a baja velem. Aztán a válasza az volt hogy semmi baja nincs velem, csak szerinte jobb így egymás nélkül. Mondtam neki hogy rendben akkor legyen így. Másnap mondtam neki hogy megjott a nyakláncunk amit még akkor rendeltem amikor legjobb barik voltunk,és megkerdeztem hogy kell e neki emlékbe. Mondta hogy igen, ha szeretném odaadhatom. Ezután amikor találkoztunk megolelt hosszan, köszönt is. Tesomnak mondta hogy írjak neki. Másnap is ugyanúgy atolel köszön, délután 3x is atolelt nagyon hosszan. Akkor adtam neki a nyaklancot és egész nap hordta. Na ez volt csütörtökön,ma szombat van azóta se írt rám, se oldott fel facen.

Szerintetek mit akarhat, vagy mi, mert én nem nagyon tudok kiigazodni rajta. Vagy att várja hogy én írjak rá, vagy nem is akar írni, vagy mit tudom en.. Szerintetek? Mi a véleményetek?



2018. jan. 20. 19:16
 1/4 anonim válasza:

Szerintem hülyének néz.....már bocs.

Én nem foglalkoznék vele legalább 1 hónapig. Teljes hírzárlat!

Utánna ha még érdekel, beszélj vele.

2018. jan. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem fogok beszélni vele amíg ő nem keres, vagy ír rám. És volt már 1 hónap azóta hogy ez az egész elkezdodott szóval már rájöttem, már annyira nem érdekes mint az elején, de még érdekel...
2018. jan. 20. 20:06
 3/4 anonim válasza:
Próbáld megbeszèlni vele a dolgokat szerintem.Ha pedig nem akar beszèlni vagy azután is olyan lesz akkor hagyd a fenébe.
2018. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát rendben, de én azthiszem neki kéne lépnie,Nem nekem, azután hogy ennyire a hülyét jaratja velem1
2018. jan. 23. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!