Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem egy barátommal,...

Összevesztem egy barátommal, mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy kicsit bonyolult a sztori... Igazából mindketten hibásak vagyunk a dologban, de enyém volt az utolsó szó, és nekem kéne békülést kezdeményeznem, mert ő 100%, hogy nem fog. Én egyik legjobb barátomként tekintettem rá, és azt hittem, hogy ő is rám, mindent elmondtunk egymásnak, viszont most elvileg azt mondta valakinek, hogy nem érek neki annyit, hogy kibéküljünk és hogy nem számít...

Emiatt nagyon félek attól, hogy beszéljek vele. Nekem nagyon hiányzik ő, de ha én "nem érek neki ennyit" akkor nem felesleges?



2018. jan. 21. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni mi volt a vita tárgya. Lehet mérgében mondta, de nem gondolta komolyan, hogy nem érsz annyit.
2018. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!