Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Melegként tudok olyan lány...

Melegként tudok olyan lány barátot szerezni, akivel szexuális dolgokat is meg tudok beszélni akár?

Figyelt kérdés
Heteró sráccal bizarr lenne, meleggel is, mert félreertheti, meg én se akarok iránta érezni, nem társat keresek. Ezért lenne jó hetero lány, mert akik vannak, kicsit prűdek, meg látom hogy furán néznek ha mesélnék pasis dolgokról.

2018. jan. 22. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is szívesebben beszélném meg fiúval, mint lánnyal, bár én hetero vagyok.

Ehhez ki kell ismerned a lehetséges lányokat, barátságot kialakítani és ha úgy érzed néha felhozni a témát, úgy is látni fogod a reakcióit.

2018. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Persze. Simán. Én is hetero lányokkal szoktam az ilyesmit kibeszélni.


#2

Mielőtt ilyen badarságokat írsz, tájékozódj.

A homoszexualitás nem betegség, hanem természetes dolog.

Az "ellenpólus", a homofóbia persze már egy másik kérdés, az betegség. :)

2018. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én, ha egy barátomról kiderülne, hogy meleg, biztos nem néznék rá furán, hisz mindenki más velem pedig bármit megbeszélhetne attól függetlenül, hogy milyen nemhez vonzódik.Szerintem simán szerezhetsz olyan hetero lány barátot aki meghallgat és nem néz rád furán, az meg a másik, hogy a lányok nem hogy egyre nyitottabbak a melegek felé, hanem milliónyi van mostmár közülünk, aki meglát egy meleg párt és egyből úgymond "fanolni kezd" .
2018. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem simán
2018. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen meghallgatlak bármivel kapcsolatosan, ha szeretnéd. :) Több homoszexuális ismerősöm is van, rokon és barát is, akikkel nagyon jól kijövök. 19/L
2018. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!