Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mindig azt mondják, hogy...

Mindig azt mondják, hogy meleg vagyok. De miért?

Figyelt kérdés

Jó van benne némi igazság, hogy meg is érdemlem.

Nos volt egy kamu meleg srác a suliban. Arra gondoltam,hogy azt hazudom neki,hogy gay vagyok. És ő elhitte! Ő se volt az. De elhíresztette az osztályomból,hogy meleg vagyok. És én már szászor elmondtam,hogy nem vagyok az! Mert ha az lennék,akkor már úgy is viselkednék. Nem tudom,hogy mit mondhatnék vissza. És írtam nekik egy papír üzit,hogy részletesen elmondjam,hogy miért hazudtam és,hogy én nem vagyok. És a hülye osztálytársaim tovább küldte. És még annak a srácnak. És ő megtudta. Gyorsan el vettem a kezéből a papírt és be dobtam a wc-be és le húztam ( xD ) De még mindig azt mondják rám. Mit csinálhatnék még? És tudom,hogy én vagyok a hülye,hogy ezt a levelet írtam. De máshogy nem értették. Váladzotokat előre is köszönőm!



2018. jan. 30. 17:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10


Nem bámulnak csajokat úgy-semmilyen részüket.

Minden lánnyal ugyanúgy viselkednek szinte...1..10-ig, de alább-tovább sose.

Stresszes szitukba belebuknak.

Sokukon meg látszik egy lépésükből akár vagy mozdulatukból...

2018. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Baromság... :D
2018. febr. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ratyiságnak nevezik, nem baromságnak;)
2018. febr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!