Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálják ezt a barátnői...

Miért csinálják ezt a barátnőim velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátnőim egyre jobban elhanyagolnak. Mindig egymással röhögcsélnek, engem meg otthagynak. Én próbálok tanulni, mert továbbtanulás előtt állunk. Ők meg szarnak az egészbe bele, és festik magukat, elmennek kihívó ruhákban pasit nézni. Engem nem is hívnak sehová, már nem szoktunk Messengeren beszélgetni, mint rég. Úgy érzem, én nem tudok ilyen lenni, próbáltam "majmoskodni" velük, de nem tudom megjátszani magam. Beszólogatnak egymásnak, de persze ez nekik vicces. Le is k*rvázzák egymást. Már semmit nem csinálunk együtt, én vagyok az unalmas stréber, akinek doga írásnál a tudása persze kell. Az sem érdekli őket, ha annyit rontanak, hogy nem veszik fel őket a kiszemelt suliba. Ezt már más is észrevette, kérdezték is, hogy összevesztünk? Ha beszélnék velük, azt mondanák, hogy nem is igaz. Teljesen eltávolodtunk egymástól, és ez nagyon fáj. Pedig azt hittem, ezek igaz barátságok lesznek :( úgy voltam vele, hogy hagyom a francba, keresek más társaságot. Erre van is esély, de közben meg mégsem akarom elveszteni őket. Mit tegyek? És vajon miért csinálják ezt velem? 15/L :(

2018. jan. 30. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Emberek jönnek s mennek mindenki életében...ők most mennek s a megsértődést elkerülve hagyd a fenébe őket.

Minden bizonnyal érzik ők is, hogy te nem leszel a kurta banda tagja s többre is viheted.Örülj, hogy nem húznak vissza, inkább löknek tovább...tudod, szép volt, jó volt s ennyi.


Ismerkedj értelmesebbekkel.

2018. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek, az én "barátaim" is tojnak a létezésemre.

Én a helyedben új barátok után keresnék.

2018. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen :) :( és 2.-nak pedig kitartást, tudom milyen érzés...
2018. jan. 30. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!