Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én reagálom túl vagy valóban...

Én reagálom túl vagy valóban bunkóság, ha a barátnőm azért nem ült le nálunk, mert undorodik a kiskutyám szőrétől?

Figyelt kérdés
Garzonban élünk, a párom, a kiskutyám és én. Nagyon pici a lakás, ráadásul nemrég költöztünk be, úgyhogy nincs ülőhelyünk, csak a matrac, amin alszunk. Egy nagyon jó barátnőm jött hozzánk, aki tudom, hogy nem szokott lakásban tartott állatokhoz, nálunk a kutya ugyanúgy az ágyban van... Mondtam neki, hogy foglaljon helyet, hiszen itt volt majdnem 2 órát. Azt mondta, hogy inkább nem, mert vonattal jött és azzal megy, ült és ül ott eleget... Én láttam az arcán, hogy a kiskutyám szőre zavarja (rövid fekete szőre van, keverék kutyus), fintorgott, bár próbálta takarni, hogy ő abba az ágyneműbe üljön bele... Nem mutattam, de engem ez nagyon sért, tiszta a kutyám, minden sétálás után áttörlöm a mancsát ronggyal... túlreagálom szerintetek vagy tényleg bunkó a barátnőm? n25
2018. jan. 31. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Én soha nem ülnék le más ágyára, pedig nem vagyok finnyás, de ez nekem nem ok.

Főleg ha nincs is megágyazva,akkor tuti nem ülnék rá utcai ruhában.

Nem tudom mekkora az a garzon, de egy széket illene venni vendégeknek.

Ha más nem,akkor puffot, amit ha nincs ott senki be lehet tolni az asztal alá,hogy ne fogja a helyet. Vagy egy összecsukható szék is jó ötlet, az sem ciki, megérik szerintem a vendégek, hogy másra nincs hely.

Ágyra én sem ülnék le, pont.

Az ágyban alvó állatokról meg mindenkinek meg lehet a véleménye.

Engem pl nem zavar, de van akibe nagyon berögzült,hogy az állatnak kint a helye. A barátnőd nem volt bunkó, semmi rosszat nem szólt be, udvarias volt, nem értem mi a baj.

2018. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, hát a saját kutyájától sem bírja elviselni a szőrt, akkor miért várod el tőle, hogy a tiédtől elviselje?

Mindenkinek van valami rigolyája, neki ez. Az én öcsém sem ül le addig a székre, amíg nem veszem le róla a párnát, mert a macska azon szokott aludni ő meg nem szeretné összeszőrözni a nadrágját. Most nekem is meg kéne sértődni? :D

Miért kell oda is problémát generálni, ahol nincs...

2018. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg nem az eszedért szoktak szeretni, ugye? :)

Ha nem akar szőrös lenni, akkor nem az érdekli, hogy tiszta-e az állat vagy nem, amiről a szőr jött, a szőr az szőr akkor is ha mocskos, meg akkor is, ha tiszta. Az ég világon semmi köze ahhoz, hogy tiszta-e a kutyád mancsa(?)!

Biztos jól írtad a korodat?

2018. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem ülnék le másnak az ágyneműjére. Beágyaztál és leterítetted az ágyneműt egy pléddel legalább?

Egyáltalán nem bunkó.

Tök kellemetlen, hogy odahívsz valakit és az egyetlen ülőhely egy matrac a földön. Akkor találkozzatok máshol. Eszembe nem jutna így odahívni senkit. Pláne nem akarnám, hogy az ágyamra üljön akkor se, ha az csak egy matrac jelenleg. Ilyenekre is gondolhatnál, nem csak a kiskutyádra.

2018. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Leteríthettél volna neki valamit, vagy lesöpörhetted volna a szőrt.
2018. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Más ágyára (főleg bevetetlenre) én sem ülnék le, mert nem és pont. A kutya dolog: lehet, hogy tiszta a ruhád, de szőre attól még van. :D Nekem 3 benti cicám van, és hiperszuper sterilek, illatosak, soha nem jártak még kint, de hiába a takarítás, bizony van szőr rendesen. Én is utálom ha szőrös a ruhám, és ha vendég jön, mindig a kezem ügyében van a szőrtelenítő henger. Ez van sajnos, ezzel jár az állattartás, de nem várom el senkitől, hogy az én hóbortom miatt szőrös ruhákban mászkáljon. :S
2018. jan. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Jó hát köszi a válaszokat, akkor nem pörgök ezen tovább. bevallom nem terítettem le, mert én sem igényelném másol.
2018. jan. 31. 14:13
 18/19 anonim válasza:
100%
Aki nincs hozzászokva a lakásban az állatszőrhöz, az viszolyogni fog tőle (akár tiszta állatból származik, akár nem). Viszont legközelebb vesd be és terítsd le szépen az ágyat, lehet, hogy nem csak a kutyaszőr volt a probléma. Hogy is mondjam...? Én sem szívesen ülnék olyan ágyneműre, ahol mások alszanak, sőt jobb esetben nem csak alszanak... :) Akkor sem, ha az a valaki a legjobb barátnőm. :D
2018. jan. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem bunkóság, hiszen te magad írod, hogy a saját kutyájuk szőrét sem viseli el. Nem vagyunk egyformák.
2018. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!